Verslo investicijos organizavimas, galimybės ir valstybės rėmimas


Verslo investiciju organizavimas ir galimybes. Verslo investiciju rusys. Investicijos grigiskes ivadas.

Įvadas. Verslo investicijų samprata ir klasifikacija investicijų samprata ir vaidmuo ekonomikoje. Investicijų rūšys ir klasifikacija. Investuotojų tipai. Verslo investicijų organizavimas ir galimybės įmonės kapitalo formavimo procesas. Investicinio projekto kūrimas ir efektyvumo įvertinimas. Investicinio projekto rizika. Valstybės parama verslo investicijoms. Ab „grigiškės“ investicijų analizė. Išvados. Literatūra.

Investicijos yra svarbus indėlis į šalies ekonomiką, nes investuojant yra statomos naujos gamyklos, perkama nauja technika ir dėl to paslaugų vartotojams pramonė gali pateikti daugiau geresnių prekių ir paslaugų. O investicijos į tokias socialines sritis kaip švietimas, sveikatos apsauga ir kt., stipriai pagerina bendrą gyvenimo lygį.

Yra toks posakis: pinigai turi uždirbti pinigus. Taip ir atsirado investicijos, nes žmonės turėdami savo pinigų sumanė juos įdarbinti ir nieko nedarydami gauti pelno. Aišku, viskas nėra taip paprasta. Investuojant visada yra ko nors atsisakoma, tačiau vien tik dėl to, kad iš to ateityje siekiama gauti kažkokios naudos, kad ir kokia ji bebūtų, finansinė, socialinė (švietimo, kultūros, mokslo, sveikatos ir socialinės apsaugos bei kitose panašiose srityse) ar kt. Taip pat investicijos yra neįsivaizduojamos be rizikos, ar didelė, ar maža, tačiau rizika visada išlieka, todėl gauta nauda iš investicijos yra tarsi atlyginimas už riziką ir tai, kad jis kažkuriam laikotarpiui atsisako naudoti turimas lėšas.

Net ir paprastas žmogus prieš investuodamas turi apgalvoti savo žingsnius, pasirinkti strategiją, domėtis kur, kiek ir kaip geriau investuoti, panagrinėti riziką o įmonėje šis procesas yra daug sudėtingesnis. Pirmiausiai įmonė apibrėžia savo investicinės veiklos kryptis, investicinių išteklių formavimą bei tikslus investicinėje strategijoje. Dažniausiai pagrindinė ar net vienintelė įmonės investicinės veiklos kryptis būna kapitalo investicijos, t.y., investicijos ilgalaikiam materialiajam ir nematerialiajam turtui sukurti, įsigyti arba padidinti jo vertę. Prieš investuojant yra kuriamas investicinis projektas, kuriame išdėstomos pagrindinės projekto charakteristikos ir finansiniai rodikliai, susiję su jo įgyvendinimu. Tik įvertinus projekto efektyvumą ir riziką nutariama ar jis bus įgyvendinamas, o kai yra keli projektai, analizė padeda nuspręsti kurį projektą pasirinkti, o kurį atmesti.

Temos aktualumas: nė viena įmonė negali stovėti vietoje norėdama išlikti, ji turi plėstis, tobulėti, atsinaujinti, todėl investicijos ir yra tokia svarbi įmonės plėtros dalis.

Problema: investicijų efektyvumo ir rizikos įvertinimas.

Darbo tikslas: išnagrinėti verslo investicijų sampratą, organizavimą, galimybes ir valstybės paramą.

Darbo uždaviniai:

1.Atskleisti investicijų sampratą bei reikšmę;

2.Apibūdinti verslo investicijų organizavimo būdus ir galimybes;

3.Panagrinėti valstybės verslo investicijų skatinimo būdus;

4.

  • Microsoft Word 172 KB
  • 2012 m.
  • 23 puslapiai (5039 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edita
  • Verslo investicijos organizavimas, galimybės ir valstybės rėmimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo investicijos organizavimas, galimybės ir valstybės rėmimas. (2012 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-investicijos-organizavimas-galimybes-ir-valstybes-remimas.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 23 d. 16:01
×