Verslo kūrimas: Kompiuterinio raštingumo mokymas senjorams


Kompiuterinio raštingumo mokymas senjorams (všį it pagalbaĮvadas. Darbo tikslai ir uždaviniai. Projekto idėja. Projekto autorių sudarytas problemų medis. Projekto tikslai. Marketingo plano elementai. Detalus mokymų aprašymas. Reklama. Veiklos organizavimas. Vieta ir patalpos, transportas. Valdymas ir personalas. Organizacinė įstaigos struktūra. Ssgg analizė. Pest analizė. Projekto finansavimas. Priemonės ir reikmenys reikalingi projektui. Išvados. Literatūros sąrašas.


Šiuolaikinei visuomenei vis labiau tobulėjant ir modernioms technologijoms užimant vis didesnę žmonių gyvenimo dalį, svarbu turėti supratimą, kaip naudotis kompiuteriu ir elektronine erdve. Tačiau, žinoma, yra žmonių, kurie nežino, nemoka ar tiesiog neturi galimybės žinoti ir mokėti paprasčiausių pagrindinių kompiuterinių dalykų. Viena grupė iš tokių žmonių yra senjorai, kuriems norime padėti ir suteikti galimybę mokytis. Projektu norime paskatinti senjorų integraciją į visuomenę, siekiant padidinti jų užimtumą ir mažinant diskomforto jausmą prieš jaunus žmones. Projekto esmė – suteikti kompiuterinio raštingumo pagrindus vyresnio amžiaus žmonėms, kurių naudojimas taptų kasdiene veikla, kuri būtų ne tik laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir duotų naudos. Šiais laikais pastebimas ypač didelis visuomenės senėjimas, todėl norime stengtis neatskirti ir neišskirti vyresnio amžiaus žmonių jiems suteikdami galimybę įgyti paprasčiausių žinių, kaip naudotis elektronine erdve.

Darbo tikslas: siekiant padidinti senjorų užimtumą ir skatinant integraciją į visuomenę, senjorus išmokyti naudotis kompiuteriu – elektronine erdve. Darbo objektas: senjorų laisvalaikis. Uždaviniai: aptarti projekto idėją, išskirti tikslus ir problemas; apibūdinti projekto marketingo elementus; aptarti projekto veiklos organizavimą; apibendrinti SSGG ir PEST analize bei teisinę projekto bazę; pateikti projekto finansinę dalį.

Idėja mokyti senjorus kompiuterinio raštingumo kilo atsižvelgiant į šiomis dienomis vis dažniau pabrėžiamą temą apie Lietuvos gyventojų užimtumo lygį ir išskiriamas problemas dėl vyresniems žmonėms skirtų veiklų trūkumo.

  • MS PowerPoint 567 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (1692 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marius
  • Verslo kūrimas: Kompiuterinio raštingumo mokymas senjorams
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo kūrimas: Kompiuterinio raštingumo mokymas senjorams. (2020 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-kurimas-kompiuterinio-rastingumo-mokymas-senjorams.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 14:46
×
115 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo