Verslo kūrimas Vokietijoje


Vokietijos rinkos ypatumai kuriantiems verską. Įvadas. Vokietijos BVP. Mokesčiai. PVM tarifas Vokietijoje. Nedarbo lygis. Darbo jėga. Perkamoji galia. Eksportas. Importas. Infliacija. Banko paskolos. Įmonės steigimo išlaidos. Įmonės steigimo trukmė. Pelno mokestis. Prekyba. Išvados. Literatūros sarašas.

Europos Sąjungai priklausančiose šalyse laisvas darbuotojų judėjimas yra vienas iš pagrindinių teisių, leidžiančių vienos ES šalies piliečiams dirbti kitoje ES šalyje tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip dirba tos valstybės piliečiai. Taip pat ES piliečiai turi teisę bet kurioje ES šalyje įsteigti savo įmonę ir pradėti verslą. Šiuo pristatymu pasistengsiu įrodyti, jog verslo kūrimas Vokietijoje gali būti vienas palankiausių ir sėkmingiausių tarp visų ES valstybių.

Vokietija pagal BVP rodiklį 2002-2013 m. buvo pirma Europos sąjungoje. Nors Vokietijoje ekonomikos augimas lėtėja pastaruoju metu, tačiau recesija dar negresia, kadangi ūkio augimo prognozės išlieka teigiamos, bei ganėtinai mažas nedarbo lygis lyginant su Euro zonos narėmis.

PVM mokestis - tai, kiekvienos šalies vyriausybė siekis gauti į biudžetą mokestinių įplaukų. Kalbant apie Vokietijos PVM tarifą, tai jis yra viena mažiausių Europos Sąjungoje, nesiekia jos vidurkio (20,7). Taip pat, dviem procentais mažesnis už Lietuvos PVM (21%). Tai galime sakyti, jog šis Vokietijos rodiklis parodo ir apie valstybės aukštą pragyvenimo lygį.

Nedarbo lygis Vokietijoje – vienas stabiliausių visoje Europoje. Jos vidurkis 2014 metais siekia tik 5%, kai tuo tarpu visos ES vidurkis – 10%. Galiu teigti, jog tiek tarp darbuotojų, tiek tarp įmonių yra įsivyravęs stabilumas.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 154 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (1037 žodžiai)
  • Ernestas
  • Verslo kūrimas Vokietijoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo kūrimas Vokietijoje. (2015 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-kurimas-vokietijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 02:00
×