Verslo logistika referatas


Įvadas. Logistikos apibrežimas. Logistikos vystymosi raidą. Verslo logistikos tikslai. Logistikos funkcinėsveiklos sritys. Aprūpinimo logistika. Gamybos logistika. Paslaugu teikimo logistika. Paskirstymo logistika. Tarptautinė logistika. Verslo logistikos valdymas vertės grandinėje. Išvados. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas:

Logistika - tai veiklos sritis, kurioje niekada nebūna pertraukų. Logistikos veikla vykdoma visame pasaulyje dvidešimt keturias valandas per parą. Tiesiogiai ar netesiogiai logistika susijusi su daugeliu gyvenimo sferų. Logistikos veikla yra labai įvairi. Tai transportavimo, sandėlių veiklos, atsargų formavimo ir jų valdymo, logistinės informacijos valdymas ir kt. Kiekvienam verslui, siekiant sėkmingos veiklos, būtina pažinti logistikos sistemą, iš esmės suprasti logistinius procesus tiek įmonės viduje, tiek aplinkinių įmonių.

Darbo tikslas:

Darbe siekiama pateikti verslo logistikos sampratos, atskleisti logistikos veiklos turinį ir parodyti procesus ir operacijas. Analizuojamos funkcinės logistikos sritys: aprūpinimo logistika, gamybos logistika, paslaugu teikimo logistika, paskirstymo ir prekybos logistika; taip pat atskleidžaimi tarptautinės logistikos bruožai. Pateikiami logistikos valdymo ir kontroliavimo pagrindai; vertė grandinėjė kuriant vertę vartotojui.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (3055 žodžiai)
  • Universitetas
  • Natalija
  • Verslo logistika referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Verslo logistika referatas. (2014 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-logistika-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 29 d. 01:05
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo