Verslo Matematika Funkcijos


Rodiklis Reikšmė. VP įsigijimo kaina. Grąža investavus į trąšas. Var. Rodiklis Reikšmė Mat. Apibendrinančios atlikto darbo išvados.

Išvada: T.G. įsitikino dar kartą funkcijos ODDLPRICE naudą - ji padėjo jai nustatyti FP kainą, kai intervalas nuo paskutinio palūkanų mokėjimo yra skirtingas ir nepastovus, nei kiti jos mokėjimai. Dabartinė FP kainą, naudodama ODDLPRICE T.G. nustatė - 968,88 EUR. Tautgynė ne pėsčia, ir jai buvo smalsu sužinoti, kaip kistų FP kaina, jei didėtų palūkanų normą nuo 4 % iki 10% periodiškai. Mergina pastebėjo tendenciją - didėjant palūkanų normai FP kaina taip pat didėja. Mat esant net 10% p.n. , FP kaina tampa didesnė 3 eurais ir 87 euro centais (žr. diagramą Nr. 1)

Pirmu variantu - Romui labiau apsimokėtų įdėti indėlį į banką, nes valstybės vekselis net nesugeneruotų 2%

Antru variantu - Romui labiau apsimokėtų investuoti į valstybės vekselį, nes ten jis susilauktų didesnės grąžos nei iš indėlio.

Išvados : TBILLYIELD funkcija padėjo apskaičiuoti metinę FP pajamų normą.

Išvados : DOLLARDE funkcija padėjo apskaičiuoti dolerio kainą išreikštą dešimtaine trupmena iš ypatingos dolerio kainos kotiruotės sudarytos iš sveikojo skaičiaus ir skaitiklio, bet be nurodyto vardiklio.

Pirmu variantu - įmonei labiau apsimoka investuoti į trąšas, nes tokia investicija sugeneruotų ~ 2000 eurų didesnį pelną

Antru variantu - įmonei labiau apsimokėtų investuoti į Lietuvos obligacijas, nes jos sugeneruotų beveik ~ 9000 eurų didesnį metinį pelną, tačiau dėl rizikos prisiėmimo direktorius taip pat tūrėtų įvertinti.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1228 žodžiai)
  • Gerda
  • Verslo Matematika Funkcijos
    10 - 8 balsai (-ų)
Verslo Matematika Funkcijos. (2015 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-matematika-funkcijos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 11:50
×