Verslo mitas knygos esmė


Išmintingos idėjos. ESMINĖ KNYGOS IDĖJA kiekvieno verslas yra tikslus ir aiškus kiekvieno paties atspindys. Verslo mitas. Verslumo priepuolis. Lemtingoji prielaida. Vaikystė specialisto etapas. Kad gerai funkcionuotų mažos įmonės susikūrimas. Paauglystė pirmoji pagalba. Už patogumo zonos ribų. Įmonės mažinimas. Kova už išlikimą paauglystėje. Branda ir verslo perspektyva. Verslininko požiūris. Prekių ženklo franšizinės. Įmonės franšizė. Tikrasis verslo produktas yra ne ką įmonė parduoda , o kaip. Tikrasis įmonės produktas yra pati įmonė. Kaip pvz štai ką Rėjus Krokas , pieno kokteilių aparato pardavėjas suprato užsukęs i MakDonaldų. Franšizinės įmonės prototipas franšizės teikėjui prototipas. Franšizinės įmonės prototipas. Darbas su savo įmone , o ne joje. Esmė tokia. Prototipas visada turi pranokti jūsų užsakovų , darbuotojų , tiekėjų ir kreditorių lūkesčius. Prototipai valdyti ir dirbti jame turi užtekti visai ne daug įgūdžių. Prototipas turi išsiskirti kaip vieta , kurioje viešpatauja nepriekaištinga tvarka. Visi darbiniai veiksniai turi būti aprašyti instrukcijose. Prototipo veikla aptarnaujant klientus turi būti nuspėjama rytoj klientas bus aptarnautas taip pat , kaip buvo aptarnautas šiandien.


1 idėja: aklas tikėjimas verslo mitu, yra pagrindinis veiksnys, dėl ko žlunga daug mažų imonių. Tik perpratus šį mitą ir pritaikant jį, galima sėkmingai kurti ir plętoti smulkujį verslą.

2 idėja: esminis perversmas, keičiantis verslo pobūdį, pačius verslininkus, jų veiklos merodus ir išlikimo tikimybę.

3 idėja: dinaminis vyksmas, verslo plėtros procesas. Tikslingai ir sustemintai verslininkui vykdant, aprepiant kiekvieną proceso veiklos etapą, įmonė išlieka jauna ir klęstinti.

4 idėja: verslo plėtros procesą gali vykdyti kiekvienas mažos įmonės savininkas, laipsniškai išmokęs, smulkiojo verslo sferos perversmo pamokas. Tuomet procesas leidžia numatyti rezultatus ir suteikia gyvybinės jėgos kiekvienai mažai įmonei, kur savininkas aukoja visą laiką ir dėmesį, kad verslas suklestėtų.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (3120 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zydrune
  • Verslo mitas knygos esmė
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Verslo mitas knygos esmė. (2015 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-mitas-knygos-esme.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 26 d. 05:49
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo