Verslo mitas referatas pagal knygą


Mykolo romerio universitetas verslo ir medijų mokykla. Referatas pagal knygą Michael. Gerber „ Verslo mitas “. Michaelo. Gerberio visame pasaulyje geriausių įvertinimų sulaukusi knyga „ Verslo mitas “.

Šiame referate apžvelgsiu labiausiai patikusi skyrių ir tai tik dalis kiek daug išmokau iš šios knygos. Visa tai ką čia išdėsčiau dar ilgai išliks mano galvoje.

Knyga prasideda padėkomis, autoriaus padėkomis. Gerbiamas Micheal E. Gerberis dėkoja visai komandai, kuri prisidėjo prie šios knygos subrandinimo ir paramos, šeimai, bendrovei E-Myth Worldwide, klientams, taip pat dėkoja skaitytojams, kurie skaito ir remia šio autoriaus darbą.

Pratarmėje M.E. Gerberis pasakoja kas įvyko jo gyvenime per penkioliką metų, nuo pirmosios „Verslo mitas“ knygos išleidimo. Kaip krito ir kaip vėl stojosi, kaip karys.Pats save vadina – kariu. Michaelas E. Gerberis yra pavyzdys visiems, kaip pasirinkus visuomenei aktualią specialybę, savo pomėgį galima paversti pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu. 40 metų praktikos apie smulkiųjų įmonių verslą sudėjo į 17 knygų. Tačiau didžiausios sėkmės pasiekė būtent ši „Verslo mitas“ knyga apie smulkiojo verslo problemas bei jų sprendimus. Knygoje yra tūkstančiai smulkiojo verslo įmonių patirties patarimų, komentarų.

Mano nuomone, skaitantis šią knygą būsimas arba esantis verslininkas ar šiaip bet koks asmuo, privalo jausti meilę savo darbui, gilintis į įvairias smulkmenas, daryti viską su malonumu, o ne prievarta, tuomet toks požiūris tikrai išeis į naudą, nes daugelis verslininkų dirba tik tam, kad turėti kalnus pinigų.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1027 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabija
  • Verslo mitas referatas pagal knygą
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo mitas referatas pagal knygą. (2015 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-mitas-referatas-pagal-knyga.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 15:02
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo