Verslo modelio rinkodaros analizė


Įvadas. Rinkodaros kompleksas. Vartotojų rinka. Vartotojų elgsena. Mikroaplinka. Makroaplinka. Konkurentų analizė. Prekės politika. Kainų politika. Rėmimo politika. Išvados. Literatūra.


Kiekvienoje verslo įmonėje ar organizacijoje rinkodara atlieka labai svarbų vaidmenį. Tai yra viena svarbiausių verslo planavimo dalių, siekiant pelno didinimo proceso įgyvendinimo ir pelningos ateities. Verslininkai, įkurdami įmonę, siekia pelningai organizuoti jos veiklą, panaudodami daugelį rinkodaros veiklos elementų, kurie jiems padeda pateikti paklausią prekę ar paslaugą, organizuoti jos reklamą, realizacijos vietas, tinkamas kainas. Taip pat, rinkodara padeda verslininkams kurti naujas prekes ar paslaugas.

Išanalizuoti vartotojo elgseną bei mikro ir makro aplinkos elementus, jų įtaką įmonės veiklai.

Pardavimų skatinimas: nuolaidų kortelės, taip pat nuolaidos taikomos nuo paslaugų kiekio(kuo daugiau paslaugų, tuo didesnė nuolada)

Įmonės rinkodaros orientacija – itin didelis dėmesys skiriamas, pardavimų ir reklamos skanitimui.

Įmonės tikslinė rinka – tai miegamuosiuose mikrorajonuose gyvenantys žmonės, žinantys ko nori bei už kokią kainą, atitinkamą paslaugą, bei gaunantys nuo 801 iki 2000 Lt pajamų.

Kadangi mašinas turi visi visuominės sluoksniai, todėl kainos pritaikytos ir tiems kurie vairuoja naujausius automobilius ir tiems kurie vairuoja tą pačią mašiną dešimtus metus.

Dauguma žinom kaip atrodo šeimyninis automobilis, todėl tokiems automobiliams ir jų savininkams skiriam daugiau demėsio, suprantam ant kiek skubiai jiems reikalinga mašina.

Kiekvienas vairuotojas kelyje nori jaustis saugus, todėl mes siūlome subalansuoti padangas, kad mašina važiuotu stabiliai, taip pat rekuomenduojame stebėti protektoriaus gyli ir padangų amžių.

Esant mokslinės-technologinės aplinkos pažangai, turime galimybę atlikti darbą kokybiškiau, naudojant patobulintą įrangą. Taip pat klientams suteikiam lengvesni ir patogesni atsiskaitymo būdą už atliktą darbą, kurie sutaupo jų laiką bei lengviną įmonės personalo darbą.

  • Ekonomika Analizė
  • Microsoft Word 59 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1450 žodžiai)
  • Kolegija
  • Egidijus
  • Verslo modelio rinkodaros analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo modelio rinkodaros analizė. (2017 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-modelio-rinkodaros-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 08:34
×