Verslo modelio TEJA taikymas


Verslo valdymo sistemos (CRM) Tėja pritaikymas „NUAD THAI“ masažo salonui. Įvadas. Verslo sistema, struktūra ir valdymas. Organizacijos valdymo modelis. Verslo procesų įmonėje anlizė (kaip kuriama įmonėje vertėĮmonės aplinkos analizė – rinka ir konkurentai. Rinkodaros strategija. Finansinė būklė. Verslo valdymo modelio taikymas. Išvados ir pasiūlymai.

Darbo tikslas – pritaikyti verslo valdymo sistemą (CRM) Tėja ”NUAD THAI” masažo salonui.   Darbo uždaviniai: Pristatyti UAB „NUAD“ įmonę; Atlikti įmonės aplinkos analizę, išanalizuoti įmonės konkurentus; Nustatyti įmonės spręstinas problemas; Pritaikyti verslo valdymo sistemą Tėja, aprašyti jos teikiamą naudą įmonei; Suformuluoti išvadas.   Darbo objektai – „NUAD THAI“ masažo salonas ir Verslo valdymo sistema Tėja.

NUAD THAI - pirmasis ir ilgiausiai veikiantis tailandietiško masažo centras Lietuvoje. Tik dėka rūpestingo ir individualaus priėjimo prie kiekvieno lankytojo bei aukštos paslaugų kokybės spa salonas gyvuoja nuo 2005 metų.NUAD THAI masažo centruose dirba tik profesionalios, ilgametę patirtį sukaupusios masažo meistrės iš Tailando.Spa salonas siūlo platų įvairių tailandietiškų tradicinių masažų pasirinkimą.

  1. Organizacijos rūšis – ekonominė (skaičiuoja visas savo išlaidas ir pajamas ir siekia, kad liktų pelno). 2. Įmonės pagrindinis tikslas - padėti atgauti jėgas, atsipalaiduoti bei jaustis puikiai bet kuriuo amžiaus periodu. Spa salone atliekamomis procedūromis palikti klientams nepamirštamą gerovės jausmą, kuris paveikia ne tik odą, bet ir sielą.

Organizacijos sistema socialinė – nukreipta į žmones, jų poreikius, troškimus, elgesį ir t.t. SPA salono valdymo schema:.

Vadovas informuoja pavaldinius ir gauna informaciją iš jų; Vadovas sužino pavaldinių nuomonę ir susipažįsta su kitais požiūriais; Vadovas parengia sprendimą drauge su pavaldiniais; Priėmus sprendimą, galima keistis informacija, konsultuotis bei aptarti sprendimą; Bendras tikslas. Kiekvienas žinos savo ir kitų darbą; Sprendimų ir rezultatų kontrolė. Grupės savikontrolė užduoties vykdymo eigoje.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 399 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (719 žodžiai)
  • Rytis
  • Verslo modelio TEJA taikymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo modelio TEJA taikymas. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-modelio-teja-taikymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 17:41
×