Verslo organizavimas parduotuvė Elektros instaliacija


Įvadas. Verslo plano santrauka. Įmonės pristatymas. Verslo įdėja. Rinkos apibūdinimas. Konkurencija. Marketingo veiklos planas. Reklama ir skatinimas. Gamybos (paslaugos teikimo) organizavimas. Valdymas. Išvados. Informacinių šaltinių sąrašas. Priedai.

Darbo tikslas – Objektų projektavimas, namų ir įmonės instaliacija.

Planuojama atidaryti elektros parduotuvę „elektros instaliacija“ Šilalės miestelyje. Pagrindinis parduotuvės atidarymo tikslas tai objektų projektavimas ir instaliacija. Čia bus galima pasikonsultuoti kaip reikia paruosti tinkama instaliacija ir užsisakyti mūsų paslaugas. Aplink Šilalės miestelį tokio pobūdžio parduotuvių yra, todėl ir konkurentų bus. Po kelerių metų planuojama plėsti parduotuvę, po visa vakarų Lietuva.

Lėšų parduotuvei atidaryti planuojama gauti iš banko pasiėmus paskolą. Tai pat suremontuoti pastatą, nupirkti reikiamą įrangą ir kitas reikalingas priemones. Parduotuvėje vadovaus direktorius ir dirbs vienas darbininkas. Imant paskolą iš banko bus sudaryta garantijos sutartis. Jeigu paskola nebus laiku gražinta už tai atsakys direktorius sava asmeninių turtu.

Parduotuvės pavadinimas „elektros instaliacija“. Tai bus namų ir įmonės instaliacija. Įmonės registracija Nr.AD 2014-01 įmonės kodas 325478542, įregistruota Všį Registrų centre, Šilalės filialas. PVM kodas LT826091288, įmonės vadovas tel. nr. (8-444)75982, mob. Tel. 8- 12- 35200, el. paštas rimtas@gmail.com. Sąskaitos nr. LT14520002255265236, AB Swedbank. Parduotuvė įsikūrė nuosavajame name.

Pagrindinė veiklos sritis namų ir įmonių instaliacija. Manoma kad parduotuvė sulauks pasisekimo, nes kiekvienas gyventojas galės džiaugtis savo namų instaliacija. Juolab kad įranga kur bus panaudota name bus kur kas pigesnė negu kitose parduotuvėse, bus prieinamos ir nedideles aš vidutines pajamas gaunančiam pirkėjui. Be to, parduotuvėje žmonės galės užsisakyti mūsų paslauga bet ir pasikonsultuoti kaip reikia dėti ir ką reikia pirkti.

Lietuvoje populiarėja elektros įmonių, daugėja ir mažų parduotuvių. Kitos įmonės prognozuoja kad jūsų parduotuvė truks neilgai. Pas mus bus naujausi įranga ir įrankiai.

Statistika rodo – iš daugiau kaip šimtas Lietuvoje esančias įmonių kurie užsiima instaliacija tokių parduotuvių Šilalėje yra keturios. Įkuriama namų ir įmonių elektros instaliacija „elektros instaliacija“. Čia bus teikiamos paslaugos žmonėms. Pasirinkta tokia verslo idėja todėl, kad aplink Šilalės rajona nėra daug tokiu parduotuvių kur žmonės gali pasikonsultuoti arba užsisakyti mūsų paslaugas. Pagrindinis IĮ „elektros instaliacija“ tikslas sėkmingai plėtoti įmonės veiklą, įsitvirtinti rinkoje, gauti maksimalų pelną, kuo labiau patenkinti vartotojų poreikius ir norus, taip pat kaupti kuo didesnį kapitalą bei plėsti verslą.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 35 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1959 žodžiai)
  • Kolegija
  • Liudas
  • Verslo organizavimas parduotuvė Elektros instaliacija
    10 - 5 balsai (-ų)
Verslo organizavimas parduotuvė Elektros instaliacija. (2016 m. Sausio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-organizavimas-parduotuve-elektros-instaliacija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:17
×