Verslo organizavimo praktika


Įvadas. Įmonės veiklos kryptis. Įmonės organizacinė valdymo sistema. Reklamos projektų situacija įmonėje. Organizacijos taikomi reklamos būdai. Teorinių žinių pritaikymas praktikoje. Išvados. Literatūra ir šaltiniai. Praktikos atsiskaitymo lapas.


UAB „GP projects“ yra nauja nedidelė reklamos įmonė, besiskinanti kelią į priekį. Įmonės tikslas – teikti kuo kokybiškesnes paslaugas už palankiausią kainą. Įmonė gamina ir montuoja visų tipų lauko ir vidaus reklamą, interjero elementus, skrajutes, vizitines, bei nestandartinius reklamos elementus.

Mano uždaviniai verslo praktikos organizavimo metu šioje įmonėje buvo susipažinti su esama reklamos padalinio veikla bei vykstančiais komunikacijos procesais, sudaryti įmonės organizacinę valdymo ir funkcinę struktūras, susipažinti su vykdomais įmonės projektais, išanalizuoti taikomas rinkodaros priemones ir būdus, bei pateikti siūlymų imonės reklamai tobulinti.

Savo darbe pabandysiu atsakyti į iškeltus uždavinius bei pateikti pavyzdžių.

Tai reklamos gamybos paslaugų įmonė. Įmonė užsiima gana plačiu reklamos priemonių gaminimu. Pradedant nuo skrajučių iki nestandartinių reklamos sprendimų. Reklamos projekto derinimas įmonėje gana paprastas, reklamos projektą gali parengti pats užsakovas arba tai padaryti gali įmonėje dirbantis reklamos dizaineris. Taip pat, įmonėje dirbantys ir su reklama susiduriantys žmonės padeda klientams sutaupyti laiko ir pinigų patys derindami projektus su reikalingomis institucijomis.

Pagrindinis reklamą reglamentuojantis įstatymas Lietuvoje – Lietuvos Respublikos Reklamos įstatymas, priimtas 2001 m. Liepos 18 d. Taip pat, Lietuvos Respublikos civilinio kodekso patvirtinimo, įsigaliojimo ir įgyvendinimo įstatymas. Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas. Reklamai labai svarbus ir alkoholio kontrolės įstatymas, Tabako kontrolės įstaymas, Išorinės reklamos taisyklės. Taip pat projektą reikia pristatyti į miesto savivaldybę ir gauti leidimus projekto vykdymui. Reklamos projektas turi atitikti Valstybinės kalbos komisijos keliamus reikalavimus.

  • Verslas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 3218 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1131 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Verslo organizavimo praktika
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo organizavimo praktika. (2016 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-organizavimo-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:17
×