Verslo organizavimo profesinės veiklos praktika


Profesines+pardavimo+organizavimo+praktikos+ataskaita. Profesinės verslo praktikos ataskaita. Verslo organizavimo praktikos tikslas.

Verslo organizavimo profesinės veiklos praktika. Įvadas. Verslo idėja ir jos pagrindimas. Verslo idėja. Verslo tikslas ir uždaviniai. Įmonės vidaus ir išorės aplinkos. Įmonės ssgg analizė ir strateginiai tikslai. Įmonės steigimo procedūra. Rinkodara. Vartotojų poreikis ir tikslinė rinka. Projekto įgyvendinimo vieta. Konkuruojantys produktai. Įmonės konkurencinio pranašumo vertinimas. Kainodaros strategija. Produkcijos realizavimo būdai ir jų pasirinkimas. Pardavimų skatinimo ir reklamos priemonės. Gamyba. Darbų tvarkaraštis. Gamybos technologija. Planuojamas įsigyti ilgalaikis turtas gamybos reikmėms. Planuojamas įsigyti trumpalaikis turtas gamybos reikmėms. Vadyba. Projekto administravimas. Žmogiškieji ištekliai ir darbo sąnaudos. Turtas administravimo reikmėms. Išteklių poreikis ir finansavimas. Rizika. Verslo rizikos. Rizikos mažinimo priemonės. Literatūra.

Įmonės pagrindinis tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, gauti pelną, kaupti kapitalą verslo plėtotei, todėl šiame projekte pagrindžiama pasirinkta verslo idėja, atliekama būsimos įmonės analizė.

Pastaruoju metu vis daugėja žmonių, vertinančių fizinį pasirengimą ir sveikatą, todėl kilo idėja įkurti kepyklą, gaminančią sveikus desertus, iš žaliavų su daug baltymų, balastinių medžiagų, mikroelementų ir vitaminų. Nors verslui vystyti sąlygos nėra labai palankios ir rinka yra prisotinta prekėmis ir paslaugomis, tačiau iš sveikų žaliavų pagaminti kepiniai yra perspektyvi prekė ir reikalinga žengiant koja kojon su šiuolaikiniu gyvenimo būdo propagavimu. Todėl nutarta įsteigti kepyklą, kurioje bus kepami pyragai, orientuoti į ekologiškumą ir sveikumą. UAB „Sveikuolių pyragai“ ir bus unikalus tuo, jog bus stengiamasi atsižvelgti į šiuolaikines sveiko gyvenimo būdo tendencijas.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 93 KB
  • 2013 m.
  • 26 puslapiai (4680 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gitana
  • Verslo organizavimo profesinės veiklos praktika
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo organizavimo profesinės veiklos praktika. (2013 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-organizavimo-profesines-veiklos-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 18:05
×