Verslo panas prekyba drabužiais


Įvertinimas. Įmonės pavadinimas, veiklos pobūdis. Įmonės teisinė forma. Įmonės įregistravimas. Organizacijos vidinė ir išorinė aplinka. Planavimas. Įmonės valdymo struktūros tipas. Organizacijos struktūra, organizavimas. Išvados. Literatūra. Priedai.

Patikrinome ar pavadinimas dar nėra registruotas Juridinių asmenų ar Prekių ženklų registruose. Pavadinimas nebūtų registruojamas, jei jis sutaptų su jau įregistruotais pavadinimais ar prekių ženklais, arba yra į juos klaidinančiai panašus. Pavadinimas turėjo būti nesudėtingas, lengvai tariamas ir rašomas, kad klientai jį lengvai įsimintų. Pavadinimas buvo pasirinktas trumpas (iš dviejų žodžųo), paprastas, tačiau originalus. Pavadinimas atspindi įmonės veiklos sritį bei nesunkiai įsimenamas.

Pavadinime nevartojome savo ar partnerių vardus (pavardes), nepamiršome, kad ateityje partnerystės gali ir nelikti (jei aš ar partneris nuspręs palikti verslą), tokiu atveju pavadinimo ar prekinio ženklo naudojimas pasidarytų nebeįmanomas. Be to, vartojant vardus (pavardes) būtų susiduriama su konkuravimo problemomis - būtų sunku uždrausti kitiems asmenims naudoti tokį patį ar panašų savo vardą (pavardę) prekiniame ženkle ar pavadinime.

Pavadinime atmetėme ketinamą vartoti trumpąjį valstybės pavadinimą „Lietuva", pagal „Juridinių asmenų registro nuostatus" steigiamas juridinis asmuo turi atitikti bent vieną iš šių duotų sąlygų, kurias reikėjo pasitikrinti. Sąlygas radome internete. Tai pat atsisakėme vartoti katalikiškus žodžius, nes pagal „Juridinių asmenų registro nuostatus" turėtume gauti rašytinį Katalikų Bažnyčios vadovybės (vyskupo) sutikimą.

  • Microsoft Word 1218 KB
  • 2015 m.
  • 38 puslapiai (9345 žodžiai)
  • Universitetas
  • Elena
  • Verslo panas prekyba drabužiais
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo panas prekyba drabužiais. (2015 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-panas-prekyba-drabuziais.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 19:49
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo