Verslo partneriai ir tarpininkai


Įvadas. Temos aktualumas. Darbo problema. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Darbo metodai. Darbo rezultatai. Verslo partneris. Verslo partneris taip ir ne. Finansavimas. Finansinis partneris,finansavimo būdai. Finansavimo būdai. Distributoriai. Asmuo, tapęs kompanijos distributoriumi. Investuotojai. Kaip pristatyti verslo idėją potencialiam investuotojui. Kur slypi verslo sėkmė? Ar įmanoma svetimą verslo idėją paversti sava laime? Kaip pasiskolinti idėja ir ją išvystyti. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Temos aktualumas Verslas-tai veikla,teikianti naudą verslininkui ir kitiems asmenims, dalyvaujantiems prekių mainų sistemoje. Verslas gali būti apibūdinamas ir kaip užsiėmimas, kurio dėka gaminant prekes arba teikiant paslaugas kitiems vartotojams yra uždirbami pinigai.

Versle ketinantis dirbti žmogus turi turėti žinių apie verslą, jo prigimtį, suprasti tos veiklos ypatumus ir įgyti gebėjimus, kurie padėtų jam vertinti verslo aplinką ir adaptuotis prie nuolat besikeičiančios išorinės aplinkos.

Verslininkas ,norėdamas sėkmingai dirbti, turi išmokti vertinti vykstančius pokyčius šalies ekonomikoje,mažinti veiklos sąnauda ir siekti geriausių rezultatų. Žinoma, tik pats žmogus gali spręsti, ar jis nori kurti verslą. Tai pat versla gali kurti ir ne vienas,o su verslo partneriu.

Verslo partneris tai- asmuo, bendradarbiaujantis lygybės pagrindais (t. y. nesant pavaldumo tarpusavyje) ūkinėje veikloje, versle, sudaręs bendros veiklos sutartį. Bet tik pats verslininkas spręndžia,ar jam reikia verslo partnerio. Tai pat,reikia gero tarpininko.Tarpininkas tai- rinkoje veikiantis asmuo ar oganizacijoje,įsiterpiantys tarp pardavėjo ir pirkėjo,siekiantys pirkimo ir pardavimo operaciją padaryti veiksmingesnę.Tai pat verslą kuriant reikia ir gero verslo finansavimo,geros verslo idėjos.

Darbo problema –kaip gerai pasirinkti verslo partnerius ir tarpininkus?

Darbo tikslas –Išanalizuoti verslo partnerius ir tarpininkus

Darbo uždaviniai:

1.Aptarti verslo,partnerių ir tarpininku sampratas

2.Sužinoti kaip pasirinkti tarpininkus ir partnerius

3.Išanalizuoti verslo sėkmę

4.Išanalizuoti finansuotojus ir investuotojus

  • Verslas Referatas
  • Microsoft Word 60 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (2196 žodžiai)
  • Sandra
  • Verslo partneriai ir tarpininkai
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo partneriai ir tarpininkai. (2014 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-partneriai-ir-tarpininkai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 12:25
×