Verslo planas - Alksnis


Koperatyvas kedras. Kepyklėlės planas. Eidmantas černius.

Verslo idėja. Įžanga. Įmonės charakteristika. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas ir kooperavimas. Įmonės išorinė ir vidinė aplinka. Pagrindinės veiklos kryptys. Socialinė atsakomybė. Planavimas ir strateginis valdymas. Įmonės misija. Organizavimas. Kontrolė. Koordinavimas. Vadovavimas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Organizacijos kultūra. Išvados.

Pastaruoju metu Lietuvoje ne tik sumažėjo steigiamų įmonių skaičius, bet nemažai įmonių bankrutavo, taip sumažindamos ir taip jau mažą jų skaičių.

Steigiant įmonę reikia daug žinoti - kur rasti vietą įmonei, kokia veikla ji užsiims, ar bus ta veikla efektyvi. Steigimo žinios gali praversti ne tik steigiant įmonę, bet ir plečiant jos veiklą - filialo ar atstovybės steigimas, įmonės reorganizavimas, kelių įmonių susivienijimas ar įmonės likvidavimas.

Pradinė esminė verslo pradėjimo sąlyga – turėti originalų verslo sumanymą. Šiame dabe pristatysiu UAB alksnis verslo planą. Čia aprašomi pagrindiniai darbo principai. Nepateikiama tiksli finansinė informacija, o parodomas tik pats įmonės veikimo principas. Tačiau, ši informacija neturėtų būt1987 metais vienas is pirmųjų šiaulių mieste buvo įkurtas kooperatyvas kedras , atliekantis statybos ir projektavimo darbus, gaminantis baldus, stalių gaminius, teikiantis transporto paslaugas. 1991 metų sausio 14 dieną jis buvo perregistruotas į UAB alksnis , o 1995 metų balandžio mėnesio dieną įregistruota uždarojveiklos pobūdis statybinių konstrukdjų, baldų, stalių gaminių gamyba, statyba, remontas, projektavimo darbai, didmeninė ir mažmenmė prekyba, užsienio prekybos pirkimo - pardavimo operacijos.

Uab alksnis turi Lietuvos respublikos statybos ir urbanistikos ministerijos atestatą nr. 0177, suteikiantį jai teisę iki 2004 metų vasario mėnesio 20 dienos atlikti bendruosius statybos, remonto,apdailos ir aplinkos sutvarkymo darbus ypatingos svarbos statybos objektuose. Atestavimo komisijos organizacinė valdymo struktūra - tai santykinai savarankiškų elementų, atliekančių tam tikras jiems priskirtas funkcijas, tam tikros kompetencijos ribose, visuma, susieta tam tikrais formaliais ryšiais, būtinais organizacijos tikslams pasiekti.

Valdymas – tai specifinė darbinės veiklos rūšis, susiformavusi darbo pasidalijimo procese, pradėjus žmonėms jungtis į bendro tikslo siekiančias grupes. Valdymo specifika reškiasi tuo, kad išsiskiria žmogus ar žmonių grupė, lemianti kitų žmonių veiksmus ir pastangas siekiant bendrų tikslų ir efektyviai panaudojant vis1998 metų kovo mėnesio 20 dienai UAB alksnis įstatinis kapitalas sudaro 79 504 lt, jis padalintas į paprastąsias vardines akcijas. Vienos akcijos nominzenonas pareigis - įmonės direktorius. Gimimo metai - 1952 m. Baigė Kauno politechnikumą. Specialybė - inžinerinių tinklų statyba. Direktoriaus pareigose įmonėje dirba nuo 1987 metų.

Eidmantas černius - direktorius technikai. Gimimo metai - 1948 m.

  • Microsoft Word 47 KB
  • 2010 m.
  • 22 puslapiai (3856 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ugnė
  • Verslo planas - Alksnis
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas - Alksnis. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-alksnis.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 21 d. 13:20
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo