Verslo planas. Aplinkos apželdinimas


Apzeldinimo perspektyvos. Apzeldinimo verslo perspektyvos. Apzeldinimo darbuotojai.

Įmonės charakteristika uab “gamtovaizdis”. Reziumė. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Marketingo planas. Kainų politika ir kainos. Rėmimas ir reklama. Produkcijos pardavimų prognozės. Gamybos planas. Gamybinės patalpos. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Transportas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Darbuotojai. Darbo užmokestis. Rizikos įvertinimas. Rizika susijusi su išoriniais veiksniais. Firmos silpnosios vietos. Rizikos mažinimas. Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai ir jų panaudojimas. Naudota literatūra.

Verslo planas – dokumentas, kuriame aiškiai išdėstoma verslo sumanymo esmė, apibūdinama esama verslo padėtis, ir ateities perspektyvos, pateikiama finansinė informacija.

Verslo planas reikalingas pradedant bet kokį verslą. Juo labiau, jei verslas reikalauja nemažai investicijų ir finansinės paramos. Verslo plano sudarymas priverčia jo sudarytoją išnagrinėti įvairius sumanymo aspektus, iš anksto numatyti galimus sunkumus ir jų sprendimo būdus. Gerai paruoštas verslo planas atlieka keletą funkcijų.

Verslo planas reikalingas ne tik verslininkams, finansininkams, bet ir bankininkams, investitoriams, paramos teikėjams. Verslo plano struktūra nėra griežtai apibrėžta. Skirtingų veiklos sričių verslo planai skiriasi.

Uab gamtovaizdis steigiama norint įkurti ignalinosrajone projektavimo, apželdinimo ir teritorijų priežiūros darbus vykdančią įmonę, įsitvirtinti rinkoje ir vystyti pelningą veiklą. Šis verslo planas rodo, kad projekto tikslai yra realūs.

Naujai įkuriama UAB gamtovaizdis teiks projektavimo, apželdinimo ir teritorijų priežiūros paslaugas ne tik sodybų šeimininkams, bet ir mielai priims užsakymus iš visuomeninių ir privačių įmonių ir organizacijų. Pagrindinės paslaugos bus teritorijų projektavimas, apželdinimas ir teritorijų tvarkymas. Taip pat bus teikiamos papildomos paslaugos, užtikrinančios visapusišką gyvenamųjų namų ir sodybų aplinkos priežiūrą. Taip pat įrengsime alpinariumus, baseinus, takus. Veiklos sėkmę turi užtikrinti paslaugų visapusiškumas, kokybiškumas. Įėjimo į rinką metu taikysime žemesnes nei vidutinės rinkos kainos.

Bendrovės steigėjai yra keturi akcininkai, suformavę kapitalą lygiomis dalimis. Abu jie dalyvauja firmos valdyme. Uab direktorius yra vienas iš akcininkų, kurio hobi yra dekoratyviniai augalai, o tai garantuoja aktyvų jo įsitraukimą į bendrovės veiklą.

Paslaugos bus atliekamos naudojant naujai įsigytą techniką, kuri turi užtikrinti aukštą atliekamų darbų kokybę. Tačiau, nors ir naudojant naujausią techniką, rankų darbo neišvengsime. Vejos bus pjaunamos traktoriukais-vejapjovėmis, mažesnės teritorijos benzininėmis žoliapjovėmis, kur reiks, naudosime trimerį, gyvatvores karpysime benzininėmis krūmapjovėmis.

Vartotojams mūsų paslaugos bus naudingos, nes jie sutaupys laiko. Jų gyvenamoji aplinka įgaus patrauklesnę išvaizdą. Be to paslaugos bus reklamuojamos, kokybiškos ir santykinai pigios, todėl ir perkamos mūsų firmoje.

Mes paslaugas teiksime kompleksiškai ir mažesnėmis kainomis.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2164 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julius
  • Verslo planas. Aplinkos apželdinimas
    8 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas. Aplinkos apželdinimas. (2011 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-aplinkos-apzeldinimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 11 d. 07:23
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!