Verslo planas auto plovykla skaidrės


Technologijos Verslas, vadyba, mažmeninė prekyba. Automobiliu plovyklos „švarutis“ verslo planas. Darbo vadovė Ekonomikos ir verslo pagrindų mokytoja metodininkė Ilona Tamošiūnienė. Techninė užduotis. Santrauka. Mano pasirinkta verslo idėja yra atidaryti Automobilių plovykla. Šis verslo planas yra skirtas įmonės vidaus reikmėms ir kaip detali programa firmos vadovams. Egzamino baigiamojo darbo eiga. Rengdama šį verslo planą rinkau informacija iš įvairių internetiniu puslapių. Paslaugos bus teikiamos. Kuriamo gaminio grafinis vaizdas. Mano plovykla bus erdvi, kad automobiliai be problemų galėtų įvažiuoti ir išvažiuoti. Valstybinis reguliavimas.Uždaroji akcinė bendrovė. Rinkos analizė. Kauno automobilių plovyklų rinkoje atrasti tuščią nišą nėra labai sunku. Rinkodaros planas. Norėdami išsilaikyti rinkoje. Projekto tikslai. Įsitvirtinti rinkoje Patikrinti idėją. Pateikimo strategija. Paslaugos teikimas vyksta. Išvados. Automobiliu plovykla „Švarutis“.

- KLASĖ Technologijos Verslas, vadyba, mažmeninė prekyba.

Mano pasirinkta verslo idėja yra atidaryti Automobilių plovykla. UAB „Švarutis“, kuris teiks automobilių plovyklos paslaugas. Tikslas yra sukurti nauju darbo vietų ir tiekti automobiliu plovimo paslaugas. Įmonės kūrimui naudosime nuosavą kapitalą. Įmonę ketiname steigti Kaune, Panemunės mikrorajone, Vaidoto gatvėje.

Šis verslo planas yra skirtas įmonės vidaus reikmėms ir kaip detali programa firmos vadovams, bei darbuotojams. Juo stengiamasi išanalizuoti rinką ir galimybes siekti pagrindinio verslo įmonės tikslo - pelno. Mano pasirinkta verslo idėja – automobiliu plovykla.

Rengdama šį verslo planą rinkau informacija iš įvairių internetiniu puslapių, lankiausi keliose plovyklose, atlikau rinkos tyrimą patikėdama jiems savo automobili ir taip vertinau jų darbo kokybę, jų pranašumus ir trūkumus. Klausiau žmonių nuomonės apie Kauno automobilių plovyklas, kuri plovykla labiausiai patenkina jų poreikius ir pan. Atsižvelgus į visa tai sudariau savo teikiamų paslaugų asortimentą ir nustačiau kainas kurios būtų prieinamos potencialiems klientams. Paskaičiavau kiek pinigų man reikės norint įkurti savo automobilių plovyklą ir supirkti visą reikiamą įrangą, taip pat paskaičiavau per kiek laiko man visa tai atsipirks. Mano skaičiavimais tai aštuoniolika mėnesių.

  • MS PowerPoint 665 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (548 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Redukas
  • Verslo planas auto plovykla skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo planas auto plovykla skaidrės. (2015 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-auto-plovykla-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 07:34
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo