Verslo planas IĮ "Avitela"


Avitela finansines ataskaitos. Avitela veiklos sritis. Kursinis avitela. Klientu aptarnavimo standartai avitela. Siulome atlikti praktika avitela. Avitelos verslo planas. Avitela ataskaitos. Avitela komunikacijos tobulinimas. Avitela analize. Avitela finansine analize.

Iį,,avitela”verslo planas. Santrauka. Įmonės analizė. Veiklos aprašymas. Firmos tikslai. Prekių ir paslaugų tobulinimo tyrimai. Rinka. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Reklama. Gamybos planas. Įrenginių nusidėvėjimas. Personalo skyrius. Motyvacija. Rizika. Finansinis planas. Išvados. Informacinių šaltinių sąrašas.

Verslo plano tikslas – atlikti indvidualios įmonės avitela verslo planavimą, prognozavimą, finansinę analizę. Iį avitela yra kompiuterinių detalių parduotuvė su įrengta patalpa kompiuteriniams žaidimams. Įmonės veiklos sritis – paslaugų sfera.

Pagrindinis projekto tikslas – įkurti pelningą įmonę, kuri padėtų diegti inovacijas šiuolaikinėje informacinėje visuomenėje ir pasiūlytų naujausias technologijos galimybes potencialiems kompiuterių naudotojams. Šis tikslas bus pasiektas per dvejus metus, o nuolat pateikiamų klientams naujausių technologijų pasiūla leis įmonei ir toliau siekti savo tikslų bei plėstis ar net tapti lydere savo srityje.

šiuo metu yra labai daug orgtechnika prekiaujančių bei siūlančių kompiuterių priežiūrą ir aptarnavimą įmonių. Nepaisant to, kompiuterinės technologijos kinta, tobulėja, o jų kokybė bei panaudojimo galimybes nuolat auga. Šiuo metu veikiančios panašaus profilio įmonės nepateikia vartotojams naujausių produktų, kurių ypač stinga plečiant informacinių sistemų galimybes Lietuvoje. Panevėžyje kompiuterių norint efektyviai pradėti vystyti veiklą, mums reikalinga 100 000 litų paskola iš vilniaus banko seb nario. Galėtume mokėti 11% palūkanas ir paskolą atiduotume per 5-erius metus. Pinigai reikalingi detalėms ir atsargoms, visoms patalpoms įrengti ir apstatyti, taip pat ilgalaikiam turtui – tai yra keliems kompiuteriams ir monitoriams žaidimų kambariui, kur vartiį avitela priklauso prekybinės veiklos rūšies įmonių grupei. Kuriamos įmonės juridinis statusas pasirinktas indvidualios įmonės su neribota finansine atsakomybe. Pagrindinis įmonės tikslas yra gauti pelną ir užtikrinti kokybiškų ir pastoviai atnaujinamų prekių asortimentą vartotojui. Daugelis įmonių, prekiaujančių kompiuteriais, jų programine bei technine įranga negali pasiūlyti savo potencialiems klientams pakankamai geros kokybės bei naujausius standartus atitinkančių pažangių inovacinių sprendimų pagrindu sukurtų technologijų. Kompiuteris yra įrenginys, reikalaujantis ne tik nuolatinės priežiūros, bet ir atnaujinimo bei tobulinimo, siekiant optimizuoti darbą, gerinti darbo kokybę, taupyti laiką. Panašių įmonių klientai jau pusantrų metų pasigenda naujų kompiuterių detalių, kurios leistu plėsti naudojimosi kompiuteriu galimybes bei įgūdžius. Mes siūlome kompiuterių naudotojams naujausią kokybišką techninę įrangą nedidelėmis kainomis, kas užtikrintų ne tik ieškančiųjų susidomėjimą, tačiau pritrauktų ir naujų klientų dėmesį.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2010 m.
  • 26 puslapiai (4661 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rytė
  • Verslo planas IĮ "Avitela"
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas IĮ "Avitela". (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-avitela.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 22:55
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo