Verslo planas Baldų sala


Verslo aprašymas. Produkcija bei paslauga. Produkcija. Paslaugos. Žaliavos ir tiekėjai. Įranga. Gamybos procesas. Patalpos. Savikaina. Rinka ir rinkodara. Bendra rinkos apžvalga. Konkurencinė analizė. Kainodaros strategija. Kainų strategija. Reklama ir rėmimas. Darbuotojai. Finansai. Investicijų poreikis. Literatūra.


Šis verslas Lietuvoje yra gan gerai išplėtotas, todėl tai nebus inovacija. Tiesiog žmonės turės galimybę rinktis. Baldų gamybos sektoriuje konkurentų nemažai, tačiau šioje įmonėje bus ne tik parduodami jau pagaminti baldai, bet klientams pateikus eskizus, nuotraukas ar brėžinius, bus sukurti baldai tenkinantys jų norus ir poreikius. Prekės realizuojamos per jokių tarpininkų.

aptariami ir išsiaiškinami visi kliento norai

Individuali įmonė „Baldų sala” žada gaminti pagrindinius, pačius populiariausius ir didžiausią paklausą turinčius baldus, t.y minkšti baldai (sofos, foteliai, pufai, minkštasuoliai) bei miegamojo baldai. Įmonės produkcija išsiskiria kokybiškų, originalaus dizaino, neįprasto dydžio bei formų baldų gamyba. Baldai pasižymi ilgaamžiškumu bei patikimumu.

Baldai pristatomi į reikiamą vietą. Antradieniais, penktadieniais, šeštadieniais nuo 14:00 iki 17:00. Kitomis dienomis nuo 8:00 iki 17:00. Pagal susitarimą baldus galime pristatyti ankstesniu/vėlesniu laiku be jokio papildomo mokesčio.

Baldai pagal individualius užsakymus yra pagaminami ir pristatomi per 3-4 darbo dienas. Priklausomai nuo užsakymo dydžio bei užimtumo.

Baldus galima įsigyti verslo parke „Gariūnai“. Antradieniais, penktadieniais ir šeštadieniais nuo 06:00 iki 13:00.

Žaliavos bei audiniai bus perkami iš „Medervitas“, „Litena“, „Moki veži“. Pradinėms žaliavoms planuojama išleisti 1535.20eur

Žaliavos bus perkamos kartą į mėnesį. Pristatytos bus per 1 darbo dieną. Pirkdami žaliavas atsižvelgsime į jų kokybę, sudedamas dalis, bei pristatymo trukmę, tam, kad galėtume užtikrinti mūsų gaminamų baldų tvirtumą, ilgaamžiškumą bei kuo greičiau gaminį pristatyti savo klientams. Taip pat atsižvelgsime į tiekėjo keliamas mokėjimo sąlygas. Rinksimės tą tiekėją, kuris siūlys kokybiškas prekes už mažesnę kainą, taip pat tą, kuris teiks akcijas didesniems prekių užsakymams bei atvykus pačiam atsiimti žaliavų bus taikomas mažesnis mokestis.

Medienos drožlių plokštės (MDP)(apdailintos ir šlifuotos).Tai trijų sluoksnių, supresuotos, nušlifuotos medienos drožlių plokštės. Taip pat aukščiausios kokybės žaliava šiuolaikinei baldų gamybai.

MFP plokštės. Turinčios mechanines bei fizikinias savybes:šlifuotas paviršius, ekologiškai švarios, atsparios drėgmei ir grybeliui, padidintas atsparumas ugniai, standžios, nelūžta, tvirtai laiko tvirtinimo elementus, lengvai apdirbamos.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 71 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2043 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Verslo planas Baldų sala
    10 - 10 balsai (-ų)
Verslo planas Baldų sala. (2016 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-baldu-sala.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 12:29
×