Verslo planas "Balionai"


Individualios įmonės „ balionai “ verslo planas. Verslo aprašymas. Individualios įmonės „ Balionai “ tikslas. Tikslams pasiekti numatyti uždaviniai. Rinkodaros planas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Kainodaros strategija. Galimos rizikos. Rizikos mažinimo būdai. Darbo seka. Gamybos planas kitais atvejais - veiklos planas. Vietos analizė. Patalpos ir įranga. Įranga , kuri bus reikalinga veikloms. Darbo laikas. Finansinis planas. Verslo finansavimo lėšų poreikis ir lėšų šaltiniai Lėšų poreikis Suma , € Finansavimo šaltiniai. Trumpalaikiui turtui įsigyti. Ilgalaikiui turui įsigyti. Iš viso. Pardavimo pajamų planas , € Laikotarpis. Prekės pavadinimas Vieneto kaina , €/ vnt. Apimtis , vnt. Suma , € Apimtis , vnt. Sąnaudų planas , € Sąnaudų straipsniai. Tiesioginės išlaidos. Iš viso tiesiog. išlaidų. Netiesioginės išlaidos. Iš viso netiesiog. išlaidų. Iš viso periodo išlaidos 3316 65 5205 78 5899 78 5197 78 19629 99 25523. Ilgalaikio turto nusidėvėjimo apskaičiavimas Ilgalaikio turto rušys Turto įsigimo vertė , € Numatoma naudoti , metai Metinė nusidėvėjimo suma , €. Darbuotojų darbo užmokesčio apskaičiavimas Darbuotojai I ketv. Etatų sk. Suma , € Etatų sk. Pelno planas Rodikliai. Grynųjų pinigų srautų prognozė , € Rodikliai 2016. I ketv. 2016. II ketv. 2016. III ketv. 2016. IV ketv. Gauta pinigų. Išleista pinigų. Pinigų balansas. Sukaupti pinigų srautai. PVM įmokų apskaičiavimas , € Rodikliai 2016. I ketv. Gautas pvm. Sumokėtas PVM. Reklamos sąn. Iš viso automobilis kompiuteris. PVM skirtumas. Literatūros sąrašas.


Kadangi įmonės savininkas yra vienas žmogus, yra paprasta steigimo procedūra, įmonės sprendimus priima pats savininkas - veikla įforminta kaip individuali įmonė.

Individualios įmonės „Balionai“ veiklos sritis yra helio balionų ir girliandų iš balionų pardavimas. Tokiu būdu bus ne tik parduodamos prekės, tačiau ir suteikiama paslauga - šventės puošimas balionų girliandomis. Įmonės pagrindinė būstinė yra Gargžduose, tačiau veiklą vykdo ir prekes išvežioja po visą Žemaitiją.

Pradžioje įmonėje dirbs 2 darbuotojai: direktorius ir pagrindinis darbuotojas. Sekančiais metais šis skaičius išaugs iki 3 darbuotojų, o dar vėliau - didės. Buhalteris yra papildomai samdomas tvarkyti dokumentus.

Veikloms nebus nuomojamos atskiros patalpos. Prekės bus ruošiamos ir laikomos savo turimame garaže. Vėliau bus steigiamos balionų parduotuvės ir asortimentas didės.

Įmonė bus reklamuojama spaudoje, internete, automobilis skirtas darbui bus apklijuotas specialiais reklaminiais lipdukais.. Kaina bus lanksti ir atsižvelgiant į konkurentus - bus labiau prieinama.

Kai artėja artimo žmogaus šventė, dažnai visa galvoja, kaip jį pasveikinti. Norisi padovanoti kažką originalaus arba šmaikštaus. Tam puikiai tinka helio balionai, kurie gali praskaidrinti ir vaiko, ir suaugusiojo dieną. Balionai tinka bet kokiai šventei, nuo vaiko gimtadienio iki jaunosios mergvakario. Be to, ryškiaspalviai heliniai balionai gali tapti puikia alternatyva gėlėms, kuriomis kai kurie žmonės yra alergiški ir kurios greitai nuvysta.

Taip pat įmonė parduos balionų girliandas, kurios įspūdingai papuošia kiekvieną šventę ir padaro tai vienu pagrindinių puošybos elementų. Balionų girliandos bus ne tik parduodamos, tačiau užsisakius bus ir atvežamos į vietą ir pakabinamos.

Individualios įmonės „Balionai“ tikslas: plėsti verslą parduodant helio balionus ir balionų girliandas.

Rinkti informaciją apie įvairius vykstančius renginius, svarbias šventes;

Išanalizuoti balionų pardavimo įmones, veikiančias Žemaitijoje;

Iš turimos informacijos galima teigti, jog helio balionai ir balionų girliandos yra labai paklausi prekė įvairių švenčių metu. Dažnai žmonės nori įvairesnių dovanų artimiesiems. Taip pat šventę ar ofiso, įmonės atidarymą padaryti ryškų ir išskirtinį balionų pagalba.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 42 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2045 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ina
  • Verslo planas "Balionai"
    10 - 4 balsai (-ų)
Verslo planas "Balionai". (2016 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-balionai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 12:27
×