Verslo planas. Bitininkystė ir vyšnių auginimas


Biciu auginimas. Bitininkystes verslas. Vysniu supirkimo kainos. Bitininkystės verslo planas. Vyšniu verslas. Verslo planas pavyzdys. Vysniu supirkimas. Bitininkyste verslas. Bitininkyste verslo planas. Biciu auginimo verslas.

Bitininkystė ir vyšnių auginimas. Santrauka. Verslo aprašymas. Rinkodara. Gamyba. Rizikos veiksniai. Finansai. Bitininkystė- nuo seno tradicinė Lietuvos ūkio šaka. Seniausios rašytinės žinios apie drevininkus, bites, medų ir vašką mūsų krašte siekia XIII a. Jau gilioje senovėje natūralus bičių medus buvo vartojamas kaip saldus maistas. Juk cukraus gamyba atsirado neseniai. Medus vartojamas ne tik kaip desertas bet ir kaip gydomasis produktas. Retieji medaus junginiai, fermentai, vitaminai ir organinės rūgštys teigiamai veikia žmogaus organizmą, padeda išvengti ligų. Kaip vaistas naudojami ir kiti bičių produktai : bičių pienelis, žiedadulkės ir bičių duona. Šiuolaikinėje medicinoje plačiai naudojamas ir bičių pikis. Esu bitininkas ir šiuo metu turiu 30 bičių šeimų, iš kurių per metus gaunu vidutiniškai 900 kg. medaus, 100 kg. žiedadulkių ir 10 kg. pikio. Jau eilę metų stebint medaus ir bičių produktų rinką , pastebėta didėjanti bičių produktų paklausa Lietuvoje prekiaujant turguje ir supirkimo įmonėse, todėl įvertinus tai, norėčiau bitininkystės verslą plėsti. Kad bitės turėtų geresnių ganyklų planuoju pasodinti vyšnių sodą 500 vyšnaičių, 3 ha plote užsėti baltuosius dobilus ir 1 ha plote – vienmetę faceliją ( 3 kartus per metus). Šiam verslui vystyti noriu įsigyti sodybą kaime ir 8 ha žemės.

Šiuo metu Lietuvoje prekyba medumi ir kitais bičių produktais – pelningas ir perspektyvus verslas. Nuo. Metų esu bitininkas ir noriu šį savo verslą plėsti.

Prašoma 30000 litų kreditas su proc. Metinių palūkanų metų laikotarpiui. Lėšos bus panaudotos sodybai su ha žemės skypu , 500 vnt vyšnių sodinukų, baltųjų dobilų ir vienmetės facelijos sėklai pirkti. Tai leis užtikrinti normalų verslo plė bitininkystė- nuo seno tradicinė Lietuvos ūkio šaka.

Jau gilioje senovėje natūralus bičių medus buvo vartojamas kaip saldus maistas.   juk cukraus gamyba atsirado neseniai.   retieji medaus junginiai, fermentai, vitaminai ir organinės rūgštys teigiamai veikia žmogaus organizmą, padeda išvengti ligų.  kaip vaistas naudojami ir kiti bičių produktai : bičių pienelis, žiedadulkės ir bičių duona.

Esu bitininkas ir šiuo metu turiu 30 bičių šeimų, iš kurių per metus gaunu vidutiniškai 900 kg. Medaus, 100 kg. Žiedadulkių ir 10 kg. Pikio. Kad bitės turėtų geresnių ganyklų planuoju pasodinti vyšnių sodą 500 vyšnaičių, ha plote užsėti baltuosius dobilus ir ha plote – vienmetę fac pagrindinis tikslas – įsitvirtinti rinkoje irdidinti medaus ir kitų bičių produktų gamybą ir sekančiais metais pradėti paskolos bankui grąžin apie. Proc. Produkcijos bus parduodama turguje, . Proc. Supirkėjams. Pagrindiniai pirkėjai turėtų būti didesnę įtaką verslui gali turėti gana daug bitininkų, tačiau dauguma jų turi mažai bičių šeimų ir neišnaudoja galimybės užsėjus medingus augalus papildomai maitinti bites, todėl dėl gaunamo nedidtrumpai aprašyti kas jie irpabendravus su kitais bitininka. Savo produkciją žadu pardavinėti šiaulių turguje. Čia pardavinėti geros nustatant produkcijos kainą bus įvertinama produkcijos savikaina ir ypač stebima rinkos padėtis. Savo produkciją žadu pardavinėti šiek tiekbus pasinaudota laikraščiais. Ten reklama kainuoja nedaug, o asmeninė kai kuriuose- nemokama, todėl bus galima plačiai reklamuotis. Reklaminiuose skelbimuose bus pamin. Bičių produkcija gaunama vasaros - rudens sezonu. Rudenį ir pavasarį bitės maitinamos cukraus sirupu ir gydomos. Vasarą reguliariai prižiūrimos.

Gerai prižiūrint bites, iš vienos š medaus sukimui ir sandėliavimui bus naudojamos nuosavos patalpos, pervežim didžiausią dalį joje sudarys cukrus papildomam maitinimui ir medikamentai.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (983 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vincentas
  • Verslo planas. Bitininkystė ir vyšnių auginimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas. Bitininkystė ir vyšnių auginimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-bitininkyste-ir-vysniu-auginimas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 26 d. 18:44
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo