Verslo planas Boulingas Mušk kėglį


Lentelių sąrašas. Paveikslų sąrašas. Įvadas. Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Paslauga. Patalpos ir įrengimai. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

UAB „Mušk kėglį“ norima įkurti Joniškyje, nes šiame mieste tokio pobūdžio pramogų dar nėra. Šio miesto gyventojai turėtų vietą, kur galėtų pramogauti ir leisti laisvalaikį su šeima ar draugais.

UAB „Mušk kėglį“ įmonės įkūrėja bus Greta Balčiūnaitė. Įmonė bus įkurta netoli Joniškio centro, Livonijos g. 21.

Potencialūs UAB „Mušk kėglį“ klientai pagal demografinį kriterijų galėtų būti darbingo amžiaus žmonės, kurių Joniškyje pagal Lietuvos Statistikos departamentą 2012 metais buvo 15 367, taip pat ir vaikai iki 15 metų, kurių skaičius yra 4 161. Įmonė daugiau lankytojų turėtų sulaukti savaitgaliais, mokslų metų eigoje bei švenčių dienomis.

Įmonės savininkas, verslo kūrime patirties dar neturintis asmuo, todėl buvo nusamdytas vadovo pareigas atliekantis asmuo. Tai aukštą kvalifikaciją turintis asmuo, taip pat jau turintis patirties verslo kūrime. Vadovas turi aukštąjį išsilavinimą, yra 43 metų amžiaus. Darbo patirtis verslo kūrime - 15 metų. Tai komunikabilus, mokantis lengvai įtikinti ir pagrįsti savo sprendimus bei teikiamus pasiūlymus.

UAB „Mušk kėglį“ įmonės įkūrėja bus Greta Balčiūnaitė. Įmonės kapitalas 500 000 Lt. Įmonė bus įkurta netoli Joniškio centro, Livonijos g. 21. Tokia įmonės įkūrimo vieta buvo pasirinkta, nes tame pačiame pastate yra kazino, picerija, taip pat žiemos sezonu veikiantis naktinis klubas „Žiemgala“. Kitoje kelio pusėje yra autobuso stotelė.

Pirmaisiais įmonės gyvavimo metais planuojama priimti 11 darbuotojus. Tai būtų 2 vyrėjai, 3 padavėjos, 2 registratūroje dirbantys asmenys, buhalteris, valytoja, bei takelius prižiūrintis asmuo ir auklė.

Kaip ir kiekviena įmonė, taip ir UAB „Mušk kėglį“ turi išsikelti pagrindinius įmonės siekius ir tikslus. Strateginis įmonės tikslas būtų surasti ir pritraukti naujus klientus bei juos išlaikyti nuolatiniais įmonės klientais, bei plėsti įmonės apimtį.

Šis verslas ateityje turėtų plėstis. Bus teikiama daugiau paslaugų, bei padidintos jau esamų paslaugų apimtys. Ateityje planuojama įrengti biliardo stalus, stalo teniso žaidimą. Taip pat planuojama plėsti patalpas, kad būtų daugiau erdvės.

Įmonėje „Mušk kėglį“ bus teikiamos pramoginio pobūdžio paslaugos. Klientai galės mėgautis boulingo žaidimo teikiamais malonumais. Boulingas – tai smagus žaidimas tiek vaikam, tiek ir suaugusiems. Takeliams galima pakelti bortelius, todėl vaikai visuomet džiaugsis numušdami kėglius. Šiomis pramogomis galės mėgautis šeimos, net ir turinčios mažus vaikus, nes bus įrengta žaidimų aikštelė vaikams, kurie bus prižiūrimi auklės.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 66 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (2202 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Verslo planas Boulingas Mušk kėglį
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo planas Boulingas Mušk kėglį. (2014 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-boulingas-musk-kegli.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:19
×