Verslo planas Draudimas


Santrauka. Duomenys apie draudimo brokerių bendrovę. Draudimo brokerių bendrovės organizacinė struktūra. Verslo idėja. Draudimo brokerių bendrovės veiklos apibūdinimas. Draudimo įmonės, su kuriomis numatoma bendradarbiauti. Veiklos teritorijos apibūdinimas. Rinkos ir konkurencijos sąlygų apibūdinimas. Draudimo brokerių bendrovės “Z” SWOT analizė. Planuojamos veiklos apimtys. Numatomų paslaugų apibūdinimas, šių paslaugų pasiūlos ir paklausos įvertinimas, paskirstymo kanalai. Planuojamų sudaryti draudimo sutarčių skaičius. Planuojamų pasirašytų draudimo įmokų dydžiai pagal atskiras draudimo grupes. Planuojamų pasirašyti perdraudimo įmokų prognozės ir pagrindinės šių prognozių prielaidos. Planuojamų gautų draudimo įmokų, mokėtinų draudikams, dydžių prognozė. Prognozuojami atlygių (komisinių ir pan. ) dydžiai. Planuojama užimti rinkos dalis Draudimo brokerių įmonių tarpe pagal pasirašytas draudimo įmokas (). Ketinamų įdarbinti draudimo brokerių sąrašas. Finansinės priemonės, skirtos pakankamam nuosavo kapitalo dydžiui palaikyti.

UADBB “Z” specializuosis draudimo rizikos valdymo srityje, konsultuojant ir parenkant klientams optimalius sąlygų ir kainos prasme draudimo sprendimus pagrindinėse Lietuvos gyvybės ir ne gyvybės draudimo įmonėse.

Šiais metais planuojame patekti tarp stipriausių penkiasdešimties Lietuvos draudimo brokerių bendrovių.

Mūsų tikslas yra profesionaliai ir kompetetingai konsultuoti klientą, parenkant jam optimalią draudimo apsaugą, derantis su draudimo įmonėmis dėl sąlygų bei konkurencingų kainų, asistuoti draudiminių įvykių atvejais, užtikrinti sklandų ir savalaikį jų sureguliavimą.

Tuo tikslu subūrėme profesionalią, ne vienerius metus dirbančią draudimo srityje, komandą ir esame pasiruošę operatyviai reaguoti ir tenkinti kliento poreikius.Mūsų brokerių bendrovė profesionaliai paskirstys valdomų rizikų portfelį tarp efektyviausiai dirbančių šalies draudimo įmonių, nuolat tobulindama ir užtikrindama efektyvią savo veiklą, todėl galime garantuoti savo bendrovės patikimumą versle. Esame apdraudę savo veiklą profesinės civilinės atsakomybės draudimu 1 mln. eurų vienam draudiminiam įvykiui ir 1,5 mln. eurų visiems draudiminiams įvykiams per metus.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (2966 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paratiro
  • Verslo planas Draudimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo planas Draudimas. (2013 m. Rugsėjo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-draudimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 12:07
×