Verslo planas: ekstremalusis pasivažinėjimas


Verslo pagrindų savarankiškas darbas. Verslo įmonės apibūdinimas. Pasirinktos idėjos aprašymas. „ 3D pasivažinėjimas “ 230 280 330 Vieneto kaina , Eur Suma , Eur. Paslauga Rodikliai Mato vnt. Iš viso be PVM. Verslo valdymas ir personalas. Soc. Draudimo įmokos. Paslauga Rodikliai 1 mėn. Turtas Vienetų skaičius Vieneto įsigijimo vertė , Eur Viso turto įsigijimo vertė , Eur. Viso turto likvidacinė vertė , Eur. Turto nusidėvėjimo laikas , metais. Viso turto nusidėvėjimas per mėnesį , Eur.


Mūsų įkurta įmonė teiks paslaugą susijusią su ekstremaliu pasivažinėjimu, naudojant 3D akinius ir specialią programą. Mūsų teikiamos paslaugos pavadinimas yra „3D pasivažinėjimas“. Ši verslo idėja yra inovatyvi tuo, kad nei Dzūkijos regione, nei jokiame kitame Lietuvos regione tokia paslauga nėra teikiama. Potencialūs klientai yra tie žmonės, kurie mėgsta ekstremalų sportą, nori gauti daug adrenalino, linksmai praleisti laiką bei išbandyti savo galimybes ir patikrinti savo vairavimo įgūdžius. Klientai turėtų pirkti paslaugą, nes nei Dzūkijoje, nei jokiame kitame regione ši paslauga nėra teikiama. Mūsų idėja – nauja, originali ir dar neišbandyta. Ši paslauga tenkins adrenalino, naujovių ir linksmybių norinčius gauti žmones. Ši verslo idėja yra originali, bei ypatinga tuo, kad mūsų paslaugai yra naudojamos naujos technologijos bei įranga. Naujosios įmonės pranašumai tie, kad įrengta moderni patalpa, sukurtos įvairios, modernios technologijos ir programos, kurių pagalba yra sukuriamas ekstremalus vairavimas, judesių bei kliūčių imitacija sėdint imitaciniame automobilyje. Kol konkurentai galėtų pasiūlyti tokią pat paslaugą, turėtų praeiti nuo 1 iki 2 m. Įmonės veiklos vieta yra Alytuje.

Direktorius – turintis aukštąjį universitetinį išsilavinimą (Vadyba, Kauno technologijos universitetas, 2011 m.) ir turintis praktinio darbo patirties (UAB „Žvaigždės“, vadovas 2012-04-25–2015-09-01) mokantis anglų, rusų, ispanų kalbas. Funkcijos: priima ir atleidžia darbuotojus, sudarant su jais darbo sutartis, skiria priimtiems darbuotojams paskatinimus bei nuobaudas, tvirtina bendrovės vidaus darbo tvarkos taisykles, darbuotojų pareigines instrukcijas, pareiginius atlyginimus, priedus prie darbo užmokesčio, darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas, užtikrina visus įmonės įsipareigojimus valstybinėms, vietinėms biudžetinėms institucijoms, kontroliuoja, kaip laikomasi darbo disciplinos, bendrovės vardu pasirašo sandorius, bankinius bei finansinius dokumentus, numato ir organizuoja perspektyvių priemonių bendrovės rekonstrukcijai ir vystymui įdiegimą, siekia geresnių rezultatų bendrovės veikloje, skatina laisvą kūrybinę iniciatyvą ir kiekvieno darbuotojo atsakomybę už jam pavestų darbų įvykdymą, protingą riziką darbe bei bendrovės vardo saugojimą. Direktorius atsako už: visą bendrovės komercinę, ūkinę, finansinę, darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, elektrosaugos organizavimą bendrovėje, personalo parinkimą bei jo kvalifikacijos atitikimą užimamoms pareigoms, dėl jo kaltės padarytus bendrovei nuostolius, bendrovės gamybinių, komercinių paslapčių išsaugojimą, gerą psichologinį klimatą jo vadovaujamoje bendrovėje, už įstatymų pažeidimus, padarytus vykdant savo veiklą – pagal galiojantį Lietuvos Respublikos administracinį, baudžiamąjį bei civilinį kodeksą.

  • Microsoft Word 59 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1847 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gerda
  • Verslo planas: ekstremalusis pasivažinėjimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo planas: ekstremalusis pasivažinėjimas . (2018 m. Lapkričio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-ekstremalusis-pasivazinejimas.html Peržiūrėta 2019 m. Balandžio 23 d. 21:06
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!