Verslo planas garso aparatūra


Paslauga. Idėjos pristatymas. Idėjos unikalumas. Reikiami leidimai. Tikslinis klientas. Ateities perspektyvos. PEST analizė. Valdymas ir darbuotojai. Rinka ir konkurentai. Rinka ir konkurentai. Paslaugos rinkos dydis. Konkurencinis pranašumas. Įėjimo į rinką barjerai. Rinkodara ir pardavimai. Finansinis planas. Kaštai. Investicijų poreikis. Pajamos. Balansas. Lūžio taškas.

Sparčiai vystantis šiuolaikinėms technologijoms, turbūt kiekvienas galėtume įvardinti bent vieną naujausių technologijų išstumtą produktą. Tačiau kai kuriems iš jų - lemta atgimti. Vienas tokių produktų yra vinilinės plokštelės. Mūsų įkurtos įmonės „Patefonas“ pagrindinė planuojama vykdyti veikla – prekyba vinilinėmis plokštelėmis, garso aparatūra, kita susijusia įranga. Prekyba ketinama vykdyti Kauno mieste planuojamoje atidaryti parduotuvėje, kurioje ne tik bus perteikiamas, interjeras primenantis seną, medžiu ir viskiu kvepiančią krautuvėlę, tačiau bus galima ir ranka paliesti, gyvai išbandyti norimus įsigyti produktus ar parduoti bei išmainyti savo atsineštą vinilinę plokštelę. Neatsiliekant nuo laikmečio, vykdysime ir internetinę prekybą, kurios pagalba galėsime pasiekti, bet kurį šalies pirkėją. Iš naujo atgimstanti vinilinių plokštelių rinka sulaukia vis didesnio populiarumo, ypač dėl to, jog jos neužmiršo ir šiuolaikiniai muzikos kūrėjai, taip pat sparčiai paplitusi hipsterių subkultūra pridėjo populiarumo tokiam muzikos įrašų klausymosi būdui.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 618 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (4535 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ainis
  • Verslo planas garso aparatūra
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo planas garso aparatūra. (2014 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-garso-aparatura.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:50
×