Verslo planas grožio salonas Grožio guru


Santrauka. Verslo aprašymas. Rinkodara. Kaina. Asmeninio pardavimo gerinimo planas. Konkurentai. Reklama ir rėmimas. Gamyba. Vadyba. Finansinė dalis. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Sąnaudų prognozė. Pelno ir pelningumo skaičiavimai. Rizikos įvertinimas. Priedai.


Kuriamos UAB „Grožio guru“ verslo idėja – atidaryti grožio saloną, kuris teiks kirpimo, makiažo, manikiūro, pedikiūro paslaugas.

Plėsti klientų ratą, pasitelkiant įvairias rėmimo priemones;

Įmonė bus įsteigta 2016 m. sausio 15 d., o veiklą pradės 2017 m. sausio 15 d. Grožio salonas įsikurs adresu Taikos prospektas 66A (PC Grandus), Klaipėda. Įmonė nuomosis patalpas, kurių dydis – 60 kv.m. Prekybos centras Grandus yra strategiškai geroje vietoje, šalia Taikos ir Baltijos prospektų žiedinės sankryžos, ši vieta lengvai pasiekiama visuomeniniu transportu iš bet kurios Klaipėdos dalies.

Grožio salone dirbantys specialistai teiks aukštos kokybės ir atitinkamos kainos paslaugas. Bus naudojama itin geros kokybės kosmetika. Profesionalai patars dėl individualiai klientui tinkančios šukuosenos, pagal poreikį parinks tinkamą makiažą, manikiūrą bei pedikiūrą. Makiažas klientui bus pritaikytas atsižvelgiant į jo asmenines savybes – veido bruožus, stengiantis paryškinti privalumus bei užmaskuoti trūkumus.

Grožio salone dirbs 5 darbuotojai: 3 kirpėjos, viena makiažo meistrė bei viena manikiūristė. Kiekvienas darbuotojas puikiai išmanys savo darbą, jų žinias patvirtins kvalifikacijos sertifikatai. Taip pat darbuotojai privalės nuolat tobulinti savo įgūdžius įvairiuose kursuose.

Kirpimas įmonėje be PVM kainuos nuo 6 eur., o su PVM nuo 7 eur. Klientai pasidaryti makiažą galės nuo 10 eur., be PVM, kaina su PVM yra 12eur.

Kaip jau minėta, grožio salonas „Grožio guru“ teiks kirpimo, makiažo, manikiūro bei pedikiūro paslaugas. Įmonė paslaugas teiks tiesioginiu būdu, t. y. prireikus klientas pats ateis į grožio saloną. Paslaugas teiks kompetentingi, patyrę bei malonūs specialistai. Paslaugos bus aukštos kokybės bei kainos bus prieinamos tiek pasiturintiems, tiek vidutines pajamas gaunantiems asmenims.

Manikiūrui bei pedikiūrui įmonė naudos profesionalius nagų laukus geliniam lakavimui, akrilą, įvairias dildes, teptukus, žirklutes. Taip pat geliniam lakavimui reikalinga UV lempa, gelis ir akrilas. Daugiausiai lėšų bus skirta profesionaliems nagų lakams ir elektrinei dildei, kuri palengvina manikiūrisščių darbą.

Į mokymo kursus išsiųsti darbuotojus įmonei iš viso kainuos 8085 eurus. Kirpėjų kursai 3 grožio salono kirpėjoms kainuos 7395 eurus, makiažo kursai – 280 eurų, o manikiūro – pedikiūro kursai 410 eurų.

Nusprendėme įkurti grožio saloną Klaipėdoje, PC Grandus, nes ištyrus konkurentus ir vartotojus išsiaiškinome, jog šioje vietoje pakankama rinka įsikurti naujam grožio salonui, kuris teiks aukštos kokybės paslaugas. Stipriausias grožio salono konkurentas yra, tame pačiame prekybos centre įsikūrusi grožio studija „Lingrid“, nes šios įmonės siūlomų prekių asortimentas yra gana platus.

Taigi, UAB ,,Lingrid‘‘ yra gana stiprus konkurentas, kuris taip pat teikia platų ir aukštos kokybės paslaugų asortimentą, tačiau UAB ,,Grožio guru‘‘ skirs kuo daugiau lėšų, kad galėtumėme patobulinti savo veiklą, savo klientams pasiūlyti kuo didesnę paslaugų įvairovę. Taip pat skirsime lėšų darbuotojų kvalifikacijai gerinti ir rengti pamokėles bei kursus klientams, kad kiekvienas turėtų galimybę išmokti makiažo bei manikiūro pagrindų.

Galutinės kainos nustatymas – paslaugų kainos bus suapvalintos.

Įsikūrusiai naujai įmonei labai svarbu, kuo geriau save išreklamuoti, todėl pirmiausia bus orientuojamasi į klaipėdiečius, kurie savo mieste greitai pamatytų skelbiamą reklamą apie mūsų grožio saloną. Reklamoje savo įmonę išskirsime jos paslaugų asortimentu: vienoje vietoje bus galima atlikti keletą paslaugų: plaukų kirpimas, dažymas, šukuosenos darymas, makiažas, manikiūras bei pedikiūras. Kiekvienas klientas apsilankęs mūsų grožio salone taip sutaupys savo laiką, nes viskas bus atliekama vienoje vietoje už prieinamą kainą.

Išskyrėme tris pagrindines reklamos skelbimo priemones. Daugiausiai mes reklamuosimės įvairiuose moterų mėgiamuose žurnaluose, kaip ,,Ji‘‘, ,,Moteris‘‘, ,,Panelė‘‘, Cosmopolitan‘‘ ir t.t. Taip pat savo reklamas kabinsime įvairiuose stenduose ir dalinsime įvairias skrajutes, kuriose bus nurodomos mūsų atliekamos paslaugos ir adresas, kur mūsų grožio saloną būtų galima rasti.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 521 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (5018 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ruta
  • Verslo planas grožio salonas Grožio guru
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo planas grožio salonas Grožio guru. (2016 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-grozio-salonas-grozio-guru.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 20:54
×