Verslo planas gyvūnų viešbutis „Augintinių karalystė“


Įvadas. Prekė ar paslauga. Verslo forma. Verslo organizavimas. Aplinkos analizė. Rinkos analizė. Vartotojai. Diagr. Paskirstymas pagal amžiaus grupes. Diagr. Kaip dažnai naudojatės gyvūnų viešbučiais? Diagr. Kas svarbiausia gyvūnų viešbučiui? Konkurencija. Finansavimas. Rinkodara ir parvadimas. Scenarijus ,,gyvūnų viešbutis”. Lūžio taškas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiais laikais, dažnai žmonės susiduria su problema, jog išvykdami į kokią nors kelionę, neturi kur palikti savo augintinių, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra. Norėdami išspręsti šią problemą, planuojame atidaryti gyvūnų viešbutį Kaune, Baltų prospekte. Tačiau ateityje numatome plėstis ir kituose miestuose.

Mūsų įmonės pavadinimas bus „AUGINTINIŲ KARALYSTĖ“, nes būtent čia kiekvienas gyvūnas galės jaustis kaip karalius, kuriam bus skiriamas ypatingas dėmesys ir rūpestis. Šiame viešbutyje galėsime priglausti augintinius tuo tarpu, kai šeimininkas neturi galimybės laikinai jo prižiūrėti (pvz.: išvyksta į kelionę ir negali jo vežtis kartu). Kurdami šią įmonę, mes užsibrėžiame sau tam tikrus verslo tikslus, kuriuos laikui bėgant sieksime įgyvendinti, pavyzdžiui, įsitvirtinti rinkoje, per pirmuosius kelis metus pasiekti maksimalų pelną, iš kurio galėtume kaupti kapitalą verslo plėtotei, didinti klientų augimą diegiant reklamą, sudominti kuo didesnį vartotojų skaičių.

UAB „Augintinių karalystė“ klientais galės būti įvairaus amžiaus žmonės, nepriklausomai nuo jų socialinio sluoksnio, turintys augintinį. Taikysime nuolaidas ir ypatingus pasiūlymus nuolatiniams klientams. Plėtodami savo verslą, tenkinsime šiuos klientų poreikius, tokius kaip, nedidelės išlaidos, patogumas, galėsime laikinai prižiūrėti žmonių augintinius pagal jų poreikius, kvalifikuota veterinarinė pagalba, dirbsime be išeiginių 24 valandas per parą, kokybiška sanitarinė kontrolė, gerai aptarnaujantis bei kvalifikuotas personalas. Norint atidaryti šį viešbutį, yra keletas pagrindinių dalykų, kurių mums reikės: patalpų, įrangos, finansavimo, kvalifikuotų specialistų bei baldų. Taip pat, teiksime ir ypatingus pasiūlymus mūsų globotiniams, tokius kaip, spa, veterinarijos paslaugos, dresūra, profesionalus kirpimas, modernūs voljerai (individualūs lauke ir patalpose), kokybiškas maistas, vitaminai.

UAB „Augintinių karalystė“ vizija– suteikti savo augintiniams visas sąlygas, kuriose užtikrintos motyvuojančios ir nuotykių užpildančios atostogos ir suteikia šeimininkams ramybę, žinodami, kad jų augintinis yra saugus ir laimingas.

Misija– nuolat gerinti kokybės standartus ir paslaugas klientams, gauti maksimalų rezultatą, sukurti patogiausias gyvenimo sąlygas mūsų mažiesiems draugams bei suorganizuoti bendraujantį ir nuolat tobulėjantį kolektyvą.

Pradėdami kurti šią įmonę, mes užsibrėžiame sau ir ilgalaikius tikslus, tokius kaip, didelis pelnas, konkurencinė padėtis, pirmavimas rinkoje, žmonių pasitikėjimas mūsų įmone bei personalo kvalifikacijų kėlimas. Taigi, mūsų įmonė sieks tobulėti visose srityse ir įgyvendinti šiuos užsibrėžtus tikslus.

Mūsų įmonei bus reikalingi darbuotojai, kuriuos mes samdysime, bet aišku ir pačios dalyvausime įmonės veikloje. Pačios mes būsime atsakingos už įmonės veiklą, bei administracinius darbus, t.y. vadovausime įmonei, būsime atsakingos už personalo darbą. Kuriamoje įmonėje bus taikomas autoritarinis valdymas, visus sprendimus priimsime pačios. Mums reikės samdomų darbuotojų, dar mums bus reikalinga įranga, priežiūros priemonės, patalpos, maisto mūsų gyventojams, veterinarinės farmacijos licencijos bei įregistruoti įmonę. Mūsų ,,Augintinių karalystė’’ bendradarbiaus su partneriais, kurie teiks mūsų įmonei maisto produktus, priežiūros priemones. Dėl maisto produktų, priežiūros priemonių mes bendradarbiausime su ,,KIKA’’, ,,PET24’’, ,,Auau’’, ,,ZOOPLANETA’’. Dar bendradarbiausime su veterinarijos klinikomis ,,TOTO’’, ,,JAKOVA’’ bei dresūros mokyklomis ,,REKSAS’’ ir ,,CANIS’’. Žmonės, kurie galėtų dirbti pas mus, turi būti atsakingi, nuoširdūs, mylintis gyvūnus bei turėti norą dirbti su gyvūnais, turėtų sugebėt planuoti ir organizuoti bei turėti gerą akių, rankų ir pirštų judesių koordinaciją. Mums bus reikalingas veterinarijos specialistas, kuris galėtų pasirūpinti mūsų svečiais, bet kuriuo metu, vieno dresuotojo, kuris dresuotų gyvūnėlius, profesionalaus kinologo bei felinologo, kuris išauklėtų šuniukus ir kates ir gerai suprastų jų etologiją bei turėtų ilgametę darbo patirtį su gyvūnais, gyvūnų kirpėjo, kuris pagrąžintų gyvūnus, trijų gyvūnų prižiūrėtojų, kurie rūpintųsi mūsų svečiais ir vairuotojo, gyvūnų vežėjo, kuris paimtų ir pervežtų augintinį tiesiai į viešbutį arba sugrąžintų jį namo iš jo, bet kuriuo metu.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 2110 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (3527 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karina
  • Verslo planas gyvūnų viešbutis „Augintinių karalystė“
    10 - 6 balsai (-ų)
Verslo planas gyvūnų viešbutis „Augintinių karalystė“. (2015 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-gyvunu-viesbutis-augintiniu-karalyste.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 09:11
×