Verslo planas UAB “Idėja”


Uab nuosavose patalpose. Imones kuriasi didžiuosiuose miestuose.

Verslo idėja. Uab “idėja” organizacinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas ir kooperavimas. Verslo išorinė aplinka. Pagrindinės veiklos kryptys. Socialinė atsakomybė. Planavimas ir strateginis valdymas. Įmonės misija ir vizija. Kontrolė. Koordinavimas. Vadovavimas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Organizacijos kultūra. Naudota literatūra.

Lietuvoje ekonomika išgyvena kūrimosi laikotarpį. Šalyje kuriasi naujos įmonės įvairiose rinkose. Pristatoma nauja ar jau iki tol gaminta ir jau išbandyta produkcija. Kiekviena įmonė nori išsikovoti savo vietą rinkoje, todėl joms svarbu kad apie jas ir jų veiklą žinotų ir jas vertintų vartotojai, taip pat joms svarbu ieškoti verslo partneriu ir tiekėjų. Šiuo atveju svarbu kaip pateikti savo įmonę, kad į ją ir jos produkciją atkreiptų dėmesį. Neatsitiktinai pasirinkau kurti įmonę, kuri teiktų būtent reklaminio pobūdžio paslaugas. Mano kuriama įmonė UAB idėja pasiūlys daug naujų, efektyvių įmonės ir jos veiklos bei produkcijos pateikimo būdų, padės įmonėms sukoncentruoti dėmesį į savo veiklą, o dizaino ir apipavidalinimo idėjų kūrimą ir įgyvendinimą paves įmonei UAB idėja .

Uab idėja ne vienintelė siūlanti tokias paslaugas, tačiau manau, kad ji turi perspektyvą išsikovoti vietą reklamos paslaugų rinkoje, nes įmonė pasiūlys platų reklamos kiekviena įmonė, prieš pradėdama ūkinę veiklą, privaloma tvarka įregistruojama, kadangi pagal lr įstatymus, neįregistruotos įmonės veikla draudžiama.

uždaroji akcinė bendrovė yra ribotos turtinės atsakomybės įmonė, turinti juridinio asmens teises, kurios kapitalas padalytas į akcijas. < uždarosios akcinės bendrovės akcijų cirkuliacijos sfera yra uždara. [1 lr įmonių įstatymas, 10 straipsnis ] uždarų akcinių bendrovių steigimą, likvidavimą, veiklą, santykius su akcininkais, kreditoriais bei kitus santykius, susijusius su bendrovės veikla, be Lietuvos respublikos įmonių įstatymo taip pat reglamentuoja ir Lietuvos respublikos civilinis kodeksas, Lietuvos respublikos akcinių bendrovių įstatymas bei nustatyta tvarka patvirtinti bei įregistruoti atskiros akcinės bendrovės ar uždarosios akcinės bendrovės nuostatai.

bendrovė įregistruojama įmonių rejestro įstatymo numatyta tvarka po to, kai pasirašytos akcijos, surinkti pradiniai įnašai ir įvyko steigiamasis akcininkų susirinkimas. [2 lr akcinių bendrovių įstatymas, straipsnio dalis].

Uab idėją numatyta įkurti klaipėdoje, nuosavose patalpose. Klaipėda pasirinkta todėl, kad šiame mieste paskutiniu metu kuriasi daug naujų įmonių, taip pat reklamos rinka nėra taip perpildyta kaip kituose Lietuvos didžiuosiuose miestuose. Be to klaipėda – uostamiestis, vadinasi atsiveria platesnės galimybės įsitvirtinti ne tik Lietuvos respublikos rinkoje bet ieškoti naujų ryšių su kaimyninėmis šalimis.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2010 m.
  • 18 puslapių (3501 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laurynas
  • Verslo planas UAB “Idėja”
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo planas UAB “Idėja”. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-ideja.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 19:22
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo