Verslo planas Interneto idėja


Internetines svetaines verslo planas. Internetinio marketingo planas. Prekybos internetu verslo planas. Verslo planas interneto projektui. Internetinio projekto verlslo planas. Verslo planas vaikiškų prekyba internetu. Verslo planas lprekyba ūžio taško radimas.. Internetinis projektas verslo planas. Varslo planas internetiniai programai. Verslo planas internetiniu kurimas.

UAB „Interneto idėja“ verslo planas. Namų darbo užduotis. Įvadas. Techninių ekonominių rodiklių suvestinė. Įmonės veiklos aplinkos veiksnių įvertinimas. Siūlomo projekto esmė. Marketingo planas. Rinkos analizė. Marketingo rinkinys. Paslaugos aprašymas. Paslaugų kainos numatymas. Reklamos planas. Pardavimų prognozė. Gamybos planas. Gamybinio pajėgumo ir gamybinės programos apskaičiavimas. Įmonės metinė programa. Darbo proceso aprašymas. Organizacinis planas. Finansinis planas. Investicijos pastatams ir įrangai. Išlaidos pastatų nuomai. Išlaidos įrangai. Amortizaciniai atskaitymai. Energetinės išlaidos. Išlaidų darbo užmokesčiui apskaičiavimas. Interneto svetainių kūrimo kaštų (savikainos) apskaičiavimas. Projekto finansavimo poreikis ir šaltiniai. Projekto efektyvumo įvertinimas. Interneto svetainių kūrimo pelningumo įvertinimas. Darbo našumo įvertinimas. Grynųjų pinigų srautas. Investicinio kapitalo atsipirkimo laikas. Projekto grynoji esamoji vertė. Naudos ir kaštų santykis (pelningumo indeksas). Lūžio taško radimas. Verslo plano kalendorinis grafikas. Išvados. Literatūra.

Rinkos analizė parodė, kad Šiauliuose interneto svetainių kūrimo rinka nėra pilnai užpildyta, todėl nauja įmonė rastų savo nišą joje. Konkurencinga kaina bei už ją gaunama papildomų paslaugų įgalina įsitvirtinti rinkoje bei sėkmingai joje konkuruoti.

Firmoje numatyti 6,5 darbuotojų etatai. Įmonės savininkas kartu ir jos direktorius. Marketingo plane prognozuojami optimistinis, tikėtinas ir pesimistinis pardavimų variantai, nuo kurių priklauso firmos pajamos bei pelnas. Įmonės pelnui daro įtaką ir konkurentai, todėl įvertinama ir konkuruojančių bendrovių teikiamos paslaugos ir kaina.

Įgyvendindami projektą kaip ir visos naujos įmonės susiduriame su finansų problema. Ilgalaikė banko paskola išsprendžia investicijų problemą, todėl iš projekto tikimės kuo didesnio pelno, kad sugebėtume įvykdyti įsipareigojimus bankui. Finansiniame plane atsispindi reikalingas investicijų dydis – įmonei reiks 190000Lt pradėti verslą. Už šias lėšas firma įsikurs biurą nuomojamose patalpose. Pagal tikėtiną variantą pirmaisiais savo veiklos metais sugebės sukurti 139 interneto svetaines bei atlikti papildomų paslaugų už 186260Lt. Tokia apimtis leidžia tikėtis projekto atsipirkimo per 4,39 metus. Apskaičiuoti ekonominiai rodikliai patvirtina verslo projekto efektyvumą: pelningumas gautas 24,33%, o pelningumo indeksas – 1,05.

Lietuvai tapus Europos sąjungos nare, atsirado palankesnės sąlygos bendradarbiavimui su užsienio partneriais, todėl Lietuvos įmonės turėtų pastebėti interneto svetainių pranašumus.

Tinkamai paruoštas tinklapis vartotojui suteikia galimybę skaityti, žiūrėti, kalbėti, klausti, rašyti, siųsti, pirkti ir atlikti daug kitų įmonei naudingų veiksmų.

UAB „Interneto idėja“ biuras bus įsikūręs Šiauliuose, nuomojamose patalpose pramonės rajone. Strateginė vieta pasirinkta neatsitiktinai: kitų bendrovių apsuptis leis greičiau įsilieti i rinką bei susirasti potencialių klientų. Visas praktinis interneto svetainių kūrimo procesas atliekas kompiuteriu, todėl planuojama įsigyti kompiuterinės technikos ir darbui skirtą programinę įrangą. Patogias darbo sąlygas personalui garantuos nauji biuro baldai. Įmonės darbuotojų kolektyvą sudarys direktorius, finansininkas, projektų vadovas, dizaineris, 2 programuotojai ir svetainių administratorius. Iš viso – 6,5 etatai. Konkurencingi atlyginimai padės susirasti kvalifikuotus savo srities specialistus.

Bendros projekto investicijos – 190000Lt. Reikalingas investicijų lėšas garantuos AB„Šiaulių bankas“ paskola. Planuojamas verslo projekto investicijų atsipirkimo laikas – ketveri metai.

Turėjęs vieną didžiausių nedarbo lygį Lietuvoje, Šiaulių miestas ir rajonas mažina bedarbių skaičių (Lietuvos darbo biržos duomenys); tai rodo naujų įmonių steigimąsi;

Vis dažniau investuotojai savo investicijom pasirenka Šiaulius;

Žemesnis pragyvenimo lygis sudaro sąlygas laviruoti kainų politikoje;

Kaip jau minėjome, steigiama įmonė teiks dvi pagrindines paslaugas, t.y. kurs paprastas ir sudėtingas interneto svetaines. Įmonė specializuosis daugiau į reklaminių svetainių kūrimą, nes nuo pat įmonės veiklos pradžios imtis didelių projektų būtų rizikinga. Su darbo patirtimi ateina ir pasitikėjimas įmone, o kokybiška paslauga pritrauks klientus ir ateityje. Papildomas paslaugas planuojama teikti dėl to, kad įmonės specializavimas vien tik interneto svetainių kūrime taipogi yra rizikingas, nes dažnai pasitaiko situacijų, kai klientams prireikia ne viso tinklapio, o tam tikros jo dalies. Be to tai teikia nemažą dalį pajamų (žr. 4.1 lentelę).

Įvertinti savo ir konkurentų paslaugų kainas yra labai sunku. Kiekviena interneto svetainė yra individualus projektas, reikalaujantis mažiau ar daugiau pastangų, todėl lyginti atskirus darbus yra beveik neįmanoma. Interneto svetainė tai ne tas pats kaip bandelių kepimas, kur tiksliai žinoma kiek vienetų iškepta, kiek miltų ar kitokių produktų sunaudota. Galima įvertinti tik tokį faktą, kad paprastos interneto svetainės sukūrimas namų sąlygomis vertinamas apie 500Lt. Kaip skelbia viena firma, taip pat teikianti tinklapių kūrimo paslaugas, statinės svetaines sukūrimas kainuoja 580Lt+PVM mokestis. Planuojama mūsų įmonės kaina – 650Lt, tad galime teigti, jog esame konkurencingi kainos požiūriu. Be to, klientas pirmaisiais mėnesiais gaus nemokamas administravimo paslaugas, nes nauja prekė visada reikalauja didesnės priežiūros. Taip pat visos problemos, susijusios su interneto svetainės patalpinimu serveryje, lieka įmonės darbuotojams – klientas nepatirs jokių rūpesčių jam sunkiai suprantamoje srityje.

  • Microsoft Word 226 KB
  • 2016 m.
  • 29 puslapiai (4241 žodžiai)
  • Universitetas
  • Audronė
  • Verslo planas Interneto idėja
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas Interneto idėja. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-interneto-ideja.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 23 d. 19:35
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo