Verslo planas juvelyriniai dirbiniai


Santrauka. Verslo aprašymas. Gamybinė veikla. Rinkodara. Vadyba. Rizika. Finansinė dalis. Finansavimo poreikis. Tiesioginių medžiagų išlaidų prognozė. Medžiagų išlaidų gamybinei programai įvykdyti prognozė. Tiesioginio darbo užmokesčio ir įmokų socialiniam draudimui (vienam gaminiui) prognozė. Tiesioginės išlaidos, tenkančios vienam gaminiui. išlaidos. Gamybos ir ne gamybos darbuotojų DU. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. gamybos išlaidų prognozė. produkcijos savikainos prognozė. Veiklos sąnaudų prognozė. Pakuotės mokestis. Veiklos sąnaudų paskirstymas. Produkcijos komercinės savikainos prognozė. Pardavimo kaina ir pardavimo pajamos. Pelno (nuostolio) prognozė. PVM prognozė. Mokesčių prognozė. Pinigų srautų prognozė. Prognozuojamas balansas. Ekonominiai rodikliai. Literatūra. Priedai.

Auskarai – bene pats populiariausiais ir efektyviausias būdas moterims ir panelėms atkreipti į save dėmesį. Tai ne tik pardavėjo tikslas, bet ir tyrimais bei apklausomis įrodytas faktas. Apklausos parodė, kad didžioji vyrų dalis atkreipia dėmesį į auskarus ir laiko juos viliojančia puošmena. Taip pat auskarai gali atspindėti visuomenės statusą bei užimamas pareigas. Kurdami verslo idėją, siekėme atrasti tai, kas žmogui būtų reikalinga, pabrėžtų charakterį ir būtų puošmena.

Įmonė UAB „Auskarai“ yra įregistruota 2012 m. lapkričio 19 d., Vilniuje. Bendrovė gamins balto aukso ir balto aukso su kristalu auskarus. Įmonė kuriama siekiant patenkinti vartotojų poreiki, įsitvirtinti rinkoje, įsteigti naujas darbo vietas, gauti pelną. Taip pat mes garantuojame gaminių kokybę, patvarumą, ilgaamžiškumą, estetinį vaizdą. Pagrindiniai įmonės tikslai - įsitvirtinti rinkoje kaip žinoma ir patikima kompanija, pirmauti juvelyrinių auskarų rinkoje. Įmonei labai svarbu, čia dirbantiems darbuotojams suteikti visas socialines garantijas, pastovų, laiku sumokamą atlyginimą. Sekančiais metais atlyginimus įmonė planuoja didinti.

UAB „Auskarai“ yra vidutinė įmonė, kurioje viena pamaina dirbs 16 juvelyrų, direktorė, 2 administracijos darbuotojai, 1 gamybos cecho vadovas ir valytoja, kuri prižiūrės gamybines ir administracines patalpas. Pagrindinis vadovaujantis asmuo UAB „Auskarai“ yra direktorė.

Gamindami gaminius, taikysime optimaliausią kainodaros strategiją - kad kainos nebūtų daug žemesnės nei konkurentų, nes klientai supranta, kad kas yra pigu negali būti labai aukštos kokybės. Kiekviena verslininkas savo gaminamai prekei nustato tokią kainą, kad ji galėtų padengti visas išlaidas, susijusias su prekės gamyba ir pardavimu, ir duotų pelną. Įmonėje vienos balto aukso auskarų poros vidutinė savikaina – 164,37 Lt, pardavimo kaina su PVM – 246,56Lt, o balto aukso auskarų su „Swarovski“ kristalu vidutinė savikaina yra 310,43 Lt, o pardavimo kaina su PVM – 465,65 Lt. Bendrovė „Auskarai“ gaminamą produkciją planuoja pardavinėti tarpininkams, su kuriais bus sudarytos tiesioginės pirkimo – pardavimo sutartys. UAB „Auskarai“ pirmąjį veiklos pusmetį savo gaminius parduos Lietuvoje, o vėliau, jei verslas klestės, planuoja gaminti didesnį ir įvairesnį asortimentą, atidaryti savo parduotuvę bei didinti jų skaičių, taip pat eksportuoti produkciją į kitas šalis. Per pirmąjį pusmetį įmonė planuoja gauti 56407 Lt.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 313 KB
  • 2014 m.
  • 56 puslapiai (10450 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vida
  • Verslo planas juvelyriniai dirbiniai
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo planas juvelyriniai dirbiniai. (2014 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-juvelyriniai-dirbiniai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 00:35
×