Verslo planas kaimo turizmo sodyba „Lašelis“


Anotacija. Verslo idėja. Charakteristika. Rinka. Marketingo planas. Kaina. Nuolaidos. Pardavimo prognozės. Gamybos planas. Valdymo personalas. Rizikos įvertinimas. Silpnosios savybės. Finansinė dalis. Išvados.

Lietuvoje yra per 300 kaimo turizmo sodybų. Iš jų 11 yra Šilutės rajone. Ir net 6 kaimo turizmo sodybos yra pačioje Rusnės saloje.

Pagal kaimo turizmo asociacijos statistinę informaciją, kaimo turizmui Lietuvoje yra tendencija augti. Šiuo metu Lietuvoje kaimo turizmas Antra, kaimo ramybė: jokio triukšmo, jokio nervingumo ir skubėjimo, jokios fizinės ir psichologinės įtampos.

Trečia, ramus poilsis: tiesioginis bendravimas su žmonėmis – nuoširdžiais ir dėmesingais, mandagiais ir paslaugiais; jokio tempo, jokių nurodymų, reikalavimų ar rėžimų.

Ir galiausia švara ir tvarka: sodyboje ir aplink ją jauku. Visa tai poilsiautojui yra svarbu rasti poilsiui pasirinktoje kaimo sodyboje. Be to, poilsiautojas nori pradžiuginti savo vaikus ir anūkus, patirti malonius įspūdžius, sveikai maitintis, jaustis saugūs.

Kaimo turizmo plėtrą Lietuvoje nulemia ir tai, kad Lietuvos kurortai Pabaltyje, tokie kaip Palanga, Šventoji, Nida ir Juodkrantė, pradėjo panašėti į didmiesčius. Šių kurortų nepakartojamą gamtos grožį užgožia cementas. Šių kurortų gatvės tampa barų, restoranų, naktinių klubų alėjomis, kuriose dieną naktį vyrauja triukšmas ir nesaugumo jausmas.

Taigi kaimo turizmo plėtrą lemia gamtos, ramybės ir saugumo stoka. Lietuvis jau yra pavargęs nuo miesto triukšmo, dulkių, išmetamųjų dujų kvapo. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose gamtos užterštumas jau viršija leistinas normas.

Kiekvieni tėvai savo vaikams trokšta sveiko oro, sveiko maisto ir visiškos ramybės. Atlikta anketinė apklausa parodė, kad daug šeimų, turinčių vaikų, atostogauja būtent kaimo turizmo sodybose Lietuvoje.

Vienintelis ir tikrasis verslo tikslas – rasti kuo daugiau vartotojų. Vartotojas – tai ne tik fizinis asmuo, bet ir įstaiga. Kiekvienas jų skiriasi savo charakteriu, skoniu, norais ir įpročiais. Tik išanalizavus vartotojo poreikius galima pateikti jam tai, ko jis nori, ką gali įvertinti ir apmokėti. Todėl nuo vartotojų sprendimų priklauso kaimo turizmo sodybos veiklos rezultatai.

  • Microsoft Word 131 KB
  • 2015 m.
  • 56 puslapiai (8373 žodžiai)
  • Kolegija
  • Daiva
  • Verslo planas kaimo turizmo sodyba „Lašelis“
    10 - 8 balsai (-ų)
Verslo planas kaimo turizmo sodyba „Lašelis“. (2015 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-kaimo-turizmo-sodyba-laselis.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 27 d. 16:36
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo