Verslo planas Karštų gėrimų automatai


Įvadas. Santrauka. Verslo idėjos pristatymas. Rinkos analizė. Konkurentų analizė. Tikslinės rinkos. Marketingo sprendimai. Prekių ir paslaugų sprendimai. Kainos sprendimai. Vietos/paskirstymo sprendimai. Rėmimo sprendimai. Verslo steigimas, organizavimas ir reikiami ištekliai. Teisinis veiklos reglamentavimas. Verslo steigimas. Įmonės veiklų planas. Reikalingi meterialūs ištekliai. Personalas. Finansinis idėjos įgyvendinimo pagrindimas. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Laukiamos pajamos. Planuojamos išlaidos. Laukiamas pelnas (nuostolis). Rizikos veiksniai. Išvados. Naudoti informacijos šaltiniai. Priedai.

Naujo verslo idėja - karštų gėrimų aparatų įsteigimas visuomeninio transporto stotelėse. Ši idėja buvo sugeneruota stebint aktyvų, šiuolaikišką miesto žmogų. Miestuose gyvenantys bei dirbantys žmonės dažnai jaučia laiko stygių, todėl didėja greito ir šilto maisto poreikis, tolygiai auga ir karštų gėrimų poreikis. Dažnas pilietis stengdamasis neatsilikti nuo miesto tempo, nespėja patenkinti vieno iš svarbiausių savo organizmo poreikių – pavalgyti ir išgerti šiltą gėrimą. Strategiškai patogioje vietoje įsteigti karštų gėrimų aparatai išspręstų problemą ir žmogus, laukdamas savo maršrutinio transporto, galėtų pasimėgauti karštu kavos ar arbatos gėrimu. Šios idėjos unikalumas tas, kad nėra nei vienos įmonės kuri teiktų tokią paslaugą Lietuvoje. Klientas gauna kokybišką produktą, taupomas jo laikas. Mūsų komandos projekto inovacija ne naujos verslo šakos įsteigimas, bet esamos verslo veiklos plėtojimas. Mes plėtosime vienos didžiausių Lietuvoje nepriklausomų mažmeninės prekybos iš pardavimo automatų ir kavos paslaugas biurams teikiančios kompanijos – UAB „Pardavimo automatai“ veiklą. Aparatai leis vartotojams rinktis iš nemažo kiekio karštų gėrimų, kurie bus pateikiami itin greitai (45sekundės gėrimo pagaminimui), taip taupydami vartotojų laiką. Šio projekto pridėtinė vertė: vartotojų laiko taupymas,kadangi produktai yra pagaminami greitai, o išgėrus gėrimą puodelis tiesiog išmetamas, nereiki plauti. Projekto tikslas – kokybiškų karštų gėrimų pardavimas pagrindinėse Kauno miesto visuomeninio transporto stotelėse. Išanalizavus rinką paaiškėjo, kad pagrindiniai konkurentai yra “Lietuvos spauda” kioskai. Tačiau įsivertinus stiprybes ir silpnybes, bei grėsmes ir galimybes nuspręsta, kad mūsų idėja yra pranašesnė už konkurentų. Tinkslinė rinka – Kauno miesto gyventojai ir svečiai, kurie gales įsigyti 10 skirtingų rūšių karštų gėrimų už pastovią 2 LT kainą už vienetą. Rėmimo sprendimai nebus neferencijuoti. Reklamą pasirinkta vykdyti viešajame transporte, ant viešojo transporto, taip pat plakatais ir „Facebook“ paskyroje, bei internetiniame tinklalapyje. Apskaičiavus visus įmanomous rodiklius, galim ateigti, kad kiekvienais metais su planuojamais pardavimais yra gaunmas pelnas.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 88 KB
  • 2014 m.
  • 33 puslapiai (5889 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintarė
  • Verslo planas Karštų gėrimų automatai
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo planas Karštų gėrimų automatai. (2014 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-karstu-gerimu-automatai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 07:16
×