Verslo planas. Kavinė baras Atokvėpis


Kavines verslo plano pavyzdys. Verslo planas pavyzdys. Kavinės verslo planas. Verslo planas pvz. Verslo planas kavinei. Kavines verslo planas pavyzdys. Baro verslo planas. Verslo plano pavyzdys atsisiusti. Kavines verslo ideja. Verslo planas baras.

Verslo idėja - įkurti klaipėdos miesto centre kavinę-barą, kuriame galėtų skaniai papietauti ir jaukiai pailsėti lankytojai. tam tikslui steigiu uždarąją akcinę bendrovę "atokvėpis", kurios akcinis kapitalas bus 350000 lt. Uab "atokvėpis" nupirks patalpas, esančias klaipėdos centre mažvydo alėjoje, ir jose įsteigs kavinę - barą "atokvėpis". Savo veiklai pradėti, įmonei reikia dar lėšų, kurias įmonė gaus, pasiskolinus iš banko. Paskolą iš banko bus 60000 lt, už ją bankas reikalauja 10 procentų metinių palūkanų. kavinėje-bare "atokvėpis" pietaus dažniausiai biurų darbuotojai, tarnautojai. Čia jie galės paragauti įvairių patiekalų. Vasarą kavinė-baras veiks lauke . rinkoje kavinė-baras susidurs su gana didelę konkurencija, bet savo konkurentus stengsimės įveikti remdamiesi netradicinio marketingo koncepcija ir novatoriškumu. "atokvėpio" kainodara bus orientuota į vidutines pajamas gaunančius žmones, bus taikoma plati nuolaidų sistema. kavinė vystys ryšius su visuomene, paremdama vasarą mažvydo alėjoje vykstančius koncertus, ir kitaip aktyviai bendraudama su lankytojais. įvadas. Verslo įdėja. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. realizavimas. Rėmimas. Rizikos įvertinimas ir swot analizė. Swot situacijos įvertinimas. Rizikos sumažinimas. Projekto kaina ir finansavimo šaltiniai. Balansas. projekto atsipirkimo laikas. Prognozuojama pelno (nuostolių) ataskaita. Literatūros sąrašas.

Mano ketinimas - įkurti klaipėdos miesto centre kavinė-barą, kuriame galėtų skaniai papietauti ir jaukiai pailsėti lankytojai.

Tam tikslui steigiu uždarąją akcinę bendrovę atokvėpis , kurios akcinis kapitalas bus 350000 lt. Uab atokvėpis nupirks patalpas, esančias klaipėdos centre mažvydo alėjoje, ir jose įsteigs kavinę - barą atokvėpis .

Kavinėje-bare atokvėpis pietaus dažniausiai biurų darbuotojai, tarnautojai. Vasarą kavinė-baras veiks lauke.

Rinkoje kavinė-baras susidurs su gana didelę konkurencija, bet savo konkurentus stengsimės įveikti remdamiesi netradicinio marketingo koncepcija ir novatoriškumu. atokvėpio kainodara bus orientuota į vidutines pajamas gaunančius žmones, bus taikoma plati nuolaidų sistema.

Kavinė vystys ryšius su visuomene, paremdama vasarą mažvkavinė-baras atokvėpis bus ramybės ir jaukumo oazė pačiame klaipėdos centre mažvydo alėjoje. Šiuolaikinio dizaino aplinka, malonus aptarnavimas, kokybiškas maistas ir didelė gausa įvairių gėrimų kavinės lankytojams paliks malonų įspūdį.

Kavinė-baras atokvėpis bus lyg slėptuvė nuo išorinio triukšmingo pasaulio, kur bus galima ne tik skaniai papietauti, aptarti dalykinius reikalus bei skirti pasimatymą, bet ir surengti kviestinius pietus ar mažą pokylį antroje modernaus dizaino salėje.

Kavinė-baras atokvėpis bus mažvydo alėjoje. Čia patogus privažiavimas, galimybė parkuoti automobilį, pasinaudojant automobilių stovėjimo aikštele, esančia už 25 metrų nuo baro patalpų.

Kavinės atokvėpis kolektyvas visada bus pasiruošęs priimti kliento išankstinį užsakymą. Profesionalūs padavėjai paruoš staliuką, paserviruos pagal svečio pageidavimą norimais patiekalaisšiuolaikinio dizaino aplinka, šiltos pastelinės spalvos, minkšti baldai, jpagrindiniai kavinės-baro atokvėpis lankytojai bus tie, kurie lankosi šalia esančiuose baruose. Todėl, remiantis panašaus baro stebėjimu, galima susidaryti pilną vaizdą apie būsimą baro klientūrą.

Kavinė-baras atokvėpis bus populiarus abiejų lyčių atžvilgiu, tik vakare dažniau lankysis vyrai, tačiau iš esmės šis skirtumas labai mažas. Amžiaus atžvilgiu didžiausią dalį sudarys žmonės nuo 25 iki 40 metų. Jų dalis apyvartoje bus didžiausia. Žymią dalį sudarys ir jaunimas iki 25 metų, tačiau jų įnašas į apyvartą bus ne toks žymus, nes tai daugiausiai studentai ir moksleiviai.

šiuo atžvilgiu svarbi ir socialinė padėtis. Nuo socialinės padėties priklauso gyventojų perkamasis pajėgumas, o tai pirmiausia sąlygoja žmogaus profesija, dirbamas darbas.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2027 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sandra
  • Verslo planas. Kavinė baras Atokvėpis
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas. Kavinė baras Atokvėpis . (2010 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-kavine-baras-atokvepis.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 21:50
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo