Verslo planas kavinė ir žaidimų kambarys


Verslo planas kavinė ir žaidimų kambarys.


Kavinės „Justė“ kainos bus orientuotos į vidutines pajamas gaunančius žmones.

Kavinė „Justė“ pavadinta vienos iš savininkių krikšto dukters garbei.

Kavinės renovacija atlikta iš ankstesnio veiklos pelno.

Žmonėms, dirbantiems įmonėje suteikti pragyvenimo šaltinį;

Praplėsti Tauragės mieste teikiamų paslaugų ratą.

UAB „Justė“ pagrindinis produktas - maitinimo ir švenčių organizavimo paslaugos. Dienos metu ruošime kompleksinius pietus, kad pritrauktume aplink gyvenančius ir dirbančius žmones kartu su vaikais ateiti pas mus papietauti. Rengsime vaišes, o klientui pageidaujant suruošime patiekalus išsinešimui. Mūsų kavinėje bus galima užsisakyti vaikų gimtadienio šventes (bus atitinkamai puošiama kavinė, ruošiami vaikiškai papuošti patiekalai, žaidimai ir siurprizai su klounu). Skambės vaikų mėgstama muzika, šventės metu tėvų dalyvavimas nebus būtinas.

Kavinėje bus siūloma įvairių lietuviškų patiekalų. Kavinės asortimentas:

Kepsniai, maltiniai ir kiti mėsos patiekalai;

Išskirtiniai patiekalai vaikam (košės, žuvies maltiniai ir pan.);

Įvairūs desertai su ledais, vaisiais, grietinėle.

Kavinėje „Justė“ bus 6 stalai po 6 kėdes. Vienu metu galėsime aptarnauti 36 klientus. Planuojame, kad vienas klientas kavinėje išleis 10 litų. Tačiau ši suma nėra pastovi.

Teikiamų paslaugų vienos dienos apyvarta 820 litų.

Aplenkti konkurentus stengsimės, asortimento ir paslaugų įvairove, aukštu aptarnavimo lygiu, kokybiškais produktais.

Tiriant rinką buvo pastebėta, kad ji labai priklausys nuo ekonominių veiksnių, infliacijos, pajamų dydžio. Būtent nuo vartotojų pajamų dydžio priklausys ir kavinės pajamos. Lietuvoje infliacijos lygis apie 1,3 procentus. Bendras vidaus produkto augimas apie 6 procentus. Planuojamas darbo užmokesčio augimas, o tai reiškia, kad žmonių pragyvenimo lygis gerėja.

Įmonės veiklą kontroliuos įstatymai, o jie labai dažnai keičiasi. Todėl pastoviai reikia skaityti spaudą apie verslo naujienas, sekti kitus informacinius šaltinius.

Ištyrus aplinką, kurioje veikia kavinė „Justė“ nustatėme, kad ši vieta yra pakankamai palanki, nes aplinkui nėra labai daug stiprių konkurentų. Be to, šalia yra „Šaltinio“ vidurinė mokykla, kuri pritrauks dar daugiau klientų, kurių norint neprarasti reikia teikti įvairesnes paslaugas, atsižvelgiant į jų norus, poreikius.

Kuriamos kavinės vieta yra daugiabučių ir nuosavų namų rajone. Taip pat yra nemažai įstaigų, firmų ir mokykla, kurių darbuotojai pietaus kavinėje.

Kavinė „Justė“ stengsis patenkinti vartotojų poreikius.

Konkurencija yra visur ir visada. Labiausiai pastebima – tiesioginė konkurencija, bet labai svarbi ir netiesioginė konkurencija. Kad verslas būtų sėkmingas, labai svarbu gerai pažinti savo konkurentus, žinoti jų prekių ir paslaugų kokybę, kainas. Tai padės mums nustatyti savo kainas.

Ištyrus aplinką, kurioje veikia kavinė nustatyta, kad ji palankioje vietoje, konkurentai didelės grėsmės nesudaro. Artimiausi kavinės „Justė“ konkurentai „Boulingas“ ir „Žalias kaminas“. Jie neteikia papildomos paslaugos: vaišių suruošimo į namus, švenčių organizavimo, žaidimo kambario vaikams, interneto paslaugų. Jų prekių asortimentas nėra labai platus, kainos didesnės nei kavinėje „Justė“.

Kaina – prekės ir paslaugos vertė išreikšta pinigais. Galutinį kainos lygį lemia konkurencija. Kaina yra labai svarbi ir pirkėjui, ir pardavėjui. Kavinė taikys „pirkėjų pritraukimo“ kainų strategiją. Pateiksime platų patiekalų asortimentą, atsižvelgsime į klientų pageidavimus. Nustatant patiekalų kainas bus įvertinta patiekalų pagaminimo ir paruošimo savikaina. Taip pat bus atsižvelgiama į konkurentų, tiekėjų kainas.

Priimant išankstinius užsakymus pobūviams, bus taikoma 10 procentų nuolaida. Ruošiant šventę vaikams, jubiliatui padarysime malonią staigmeną – dovanodami dovanėlę.

Įvairių švenčių proga (Kalėdos, Valentino diena, Kovo 8-oji) stengsimės klientus pradžiuginti loterijomis, nuolaidomis.

Palyginome kavinės „Justė“ patiekalų kainas su artimiausių konkurentų kainomis:

Vienu metu kavinėje galėsime aptarnauti 36 asmenis. Planuojame, kad per dieną apsilankys apie 80 žmonių, kurie išleis vidutiniškai po 10 Lt. Taip pat vienu metu internetu galės naudotis 5 asmenys. Planuojama, kad interneto paslaugomis per dieną bus naudojamasi apie 5 valandas, o valandos kaina – 1 litas. Žaidimų kambaryje per dieną planuojama vidutiniškai 10 vaikų, kurių buvimo laikas 1 valanda. Planuojama vienos dienos apyvarta kavinėje „Justė“ – 840Lt. Savaitgaliais planuojama, kad bus bent du vakarėliai, kurių apyvarta po 150 Lt.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 51 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 36 puslapiai (4217 žodžiai)
  • Universitetas
  • Asta
  • Verslo planas kavinė ir žaidimų kambarys
    10 - 8 balsai (-ų)
Verslo planas kavinė ir žaidimų kambarys. (2016 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-kavine-ir-zaidimu-kambarys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:05
×