Verslo planas Kavinė Pagunda


Kavinė ,, pagunda “. Verslo tikslų apibrėžimas. Veiklos ribos. Verslo aprašymas. Steigiamos įmonės rūšis. Svarbiausi individualios įmonės steigimo trūkumai. Svarbiausi individualios įmonės pranašumai. Steigiamos įmonės tikslai ir uždaviniai. Kavinės ,, Pagunda ” tikslai ir uždaviniai yra šie. Įmonės SWOT analizė. Stipriosios pusės privalumai. Paslauga , jos kūrimo procesas. Klientai ir partneriai. Vietos analizė.

Daugelis mano, kad verslo planas tai dokumentas, reikalingas paskolai gauti ir kartą parašytas bei išnagrinėtas daugiau nebenaudojamas. Taip, jei verslas planuojamas parduoti, o jei neplanuojama parduoti verslo, tada jis naudojamas beveik kasdien. Jis nebūtų naudingas, jei vadovas nežinotų kiekvieno skaičiaus, kiekvienos smulkmenos, nes verslo plane nėra nieko pastovaus. Paslaugų verslui įgyjant vis didesnę pasiūlą Lietuvoje, verslo planą sudariau, norėdama įkurti kavinę ,,Pagunda”. Šiuo metu Lietuvoje veikia įvairaus stiliaus kavinių, todėl man svarbu sukurti jaukią, ramią aplinką, kad klientai jaustūsi patogiai. Didelį dėmesį skirsiu personalui, kad surinkčiau darnų kolektyvą. Ši įmonė bus individuali, todėl įmonės vadovas bus pats savininkas.

Paprastai šis žingsnis yra pats atsakingiausias ir vienas sudėtingiausių. Būtina aiškiai žinoti, kokios prekės bus gaminamos, kokios - ne. Be to, reikia apmąstyti, kokią įtaką verslui darys aplinka ir kokią įtaką verslas darys aplinkai. Nustatyti veiklos kryptį ir tikslus yra svarbu, nes reikia nukreipti savo ir darbuotojų pastangas tinkama linkme. Būtina kartu spręsti kylančias problemas. Susitelkimas būtinas verslui, nes tik taip galėsime būti geresnė kavinė, nei kitos. Veikla turi turėti kažką ypatingo, kas išskirtų ją iš kitų.

Bandant apibrėžti verslo tikslus paprastai kyla klausimų, susijusių su preke, pačiu verslu, ryšiais ir verslo apimtimi bei ribomis.

Ryšiai. Labai svarbu yra apibrėžti verslo ryšius su aplinka t.y. su partneriais, konkurentais ir žinoma su klientais.

Veiklos ribos. Tai apibūdinimas, ką firma darys ir ko ne. Apsispręsti būtinai reikia, kad galėtume sutelkti jėgas tikslams pasiekti.

Šiuo atveju bus steigiama - individuali įmonė.

Jei verslas nuostolingas įmonė gali bankrutuoti ir savininkas turės savo turtu atsakyti už neįvykdytus įsipareigojimus;

Įmonės savininkas gali būti tik vienas asmuo, jis negali įsteigti įmonės kartu su partneriais.

Steigiant įmonę, kurios pagrindinė veikla yra įkurti kavinę ,,Pagunda” privalumai yra kur kas didesni, lyginant su trūkumais.

Paprasta išsiimti pelną - įmonės savininkas bet kuriuo metu gali paimti pinigus ar kitą turtą savo asmeniniams poreikiams (to negalima padaryti UAB);

Savo įmonėje savininkas gali dirbti vienas, nesudarydamas darbo sutarties, todėl reikia mokėti mažiau mokesčių. Esant reikalui galima įdarbinti ir kitus asmenis;

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (2182 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovilė
  • Verslo planas Kavinė Pagunda
    10 - 10 balsai (-ų)
Verslo planas Kavinė Pagunda. (2016 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-kavine-pagunda.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 14:48
×