Verslo planas kavinė "Sveikas" skaidrės


Mados rinkodara. Darbo tikslas. ištirti įmonė „Sveikas“. Ssgg analizė. Tikslų medis. Įmonės organizacinės struktūros analizė. „Šešių žingsnių“ analizė. Organizacinė struktūra. Organizacinės struktūros tipas. Įmonės vadovų vadovavimo stilius. Įmonės kontrolės sistema.  . Šaltiniai. Ačiū už demėsį!


Atliko: MR15Vnl Agneška Šablinskaja, Marta Jankauskaitė Priėmė: V. Andrejauskienė.

Darbo tikslas:ištirti įmonė „Sveikas“.1. SSGG analizė2. Įmonės organizacinė sistema3. Vadovavimo stilius4. Kontrolės sistema.

Individuali įmonė "Sveikas" dirbs paslaugų sferoje, teiks maitinimo paslaugas. Kavinė teiks didelį dėmesį maisto kokybei, todėl produktai bus vien iš Lietuvos ūkininkų, užauginti Lietuvos žemėse, o ne atvežti iš kitų šalių, tai nebus pusgaminiai. Ne mažesnis dėmesys bus kreipiamas į vaikus, jų sveikata taipogi labai svarbi, todėl bus pasiūlytas atskiras valgiaraštis, paruoštas atsižvelgiant į juos, jų norus.

Įmonės organizacinės struktūros analizė:„Šešių žingsnių“ analizė.

Skirstymas į padalinius Vadovybė Klientų aptarnavimas Buhalterija.

Koordinavimas Vadovas – atsakingas už įmonės kontrolę, parengia tikslus, strategijas bendradarbiauja su žemesnės grandies darbuotojais bei paskirsto darbus. Buhalteris – atsakingas už įmonės finansus. Vadybininkas – perduoda vadovo nurodymus kitiems darbuotojams bei atsako už juos. Virėjos – atsakingi už maisto ruošimą bei tvarkos palaikymą. Valytojos – atsakingi už švarą kavinėje. Vairuotojas – atsakingas už maisto pristatymą į namus. Padavėjai – atsakingi už bendravimą su klientais bei maisto pateikimą.

Centralizavimas/ decentralizavimas Įmonėi būdingas decentralizuoto valdymo modelis. Valdymo subjektas perdavinės įgaliojimus ir atsakomybes pavaldiems valdymo subjektams.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1017 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (573 žodžiai)
  • Agneska
  • Verslo planas kavinė "Sveikas" skaidrės
    10 - 5 balsai (-ų)
Verslo planas kavinė "Sveikas" skaidrės. (2016 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-kavine-sveikas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:22
×