Verslo planas kavinė Vaikystė skaidrės


Verslo planas kavinė ,,Vaikystė”. Verslo idėja Verslo aprašymas Uždaviniai ir tikslai Rinka. Pasauliui vis modernėjant, žmonės stengiasi žengti kartu su juo. Verslo idėja. Teikia maisto paslaugas, užsiėmimus vaikams, švenčių organizavimą. Verslo aprašymas. Nuspręsti, kokia prekės kaina padengs visas gamybos išlaidas ir duos pelną. Uždaviniai ir tikslai. Viena svarbiausių detalių kuriant įmonę - geografinė jos padėtis. Numatomos išlaidos įmonės įkūrimui. Įkūrimui bus panaudotos savininkų santaupos ( 15000eur) ir bus pasiimta paskola iš banko (25000eurĮmonės patalpų nuoma metams – 18000 eurų. Kavinėje - pramogų. Žmogiškieji ištekliai. Teikiamų paslaugų kainos. Pelnas. Buvo aiškinamasi kaip padaryti verslo plana. Išvada.


Verslo idėja Verslo aprašymas Uždaviniai ir tikslai RinkaNumatomos išlaidos įmonės įkūrimui Žmogiškieji ištekliai Teikiamų paslaugų kainos Pelnas Išvada.

  Viena svarbiausių detalių kuriant įmonę - geografinė jos padėtis. Kavinę planuojama steigti Mažeikiuose, verslo įmonių ir daugiaaukščių namų apsuptyje. Manoma, jog didžiausią dalį potencialių kavinės lankytojų galėtų tapti šios miesto dalies ikimokyklinio amžiaus vaikai bei pradinių mokyklų mokiniai, lydimi suaugusiųjų. Kavinė ,,Vaikystė" klientus trauks ne tik išskirtiniu dizainu bei pobūdžiu, bet ir savo meniu. Tėvelius turėtų džiuginti tai,jog vaikai bus aprūpinami tik kokybišku, bei vaikų mitybą atitinkančiu maistu. Pradžioje ketinama pardavinėti tik saldžiuosius patiekalus, įvairias salotas, sriubas, įvairius desertus bei nealkoholinius gėrimus. Patiekalai bus dekoruojami tam,kad tenkintų vaikų pageidavimus gauti ne tik skanų, bet ir estetiškai atrodantį maistą.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 726 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (376 žodžiai)
  • Karolina
  • Verslo planas kavinė Vaikystė skaidrės
    10 - 9 balsai (-ų)
Verslo planas kavinė Vaikystė skaidrės. (2016 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-kavine-vaikyste-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 13:55
×