Verslo planas Kelionių agentūra


Kelioniu agenturos verslo planas. Turizmo agenturos verslo planas. Kelioniu agentura verslo planas. Verslo planas turizmo agentura. Turizmo agentura verslo planas. Kelioniu agenturos marketingo planas. Turizmo agenturos praktikos ataskaita. Verslo planas kelioniu agenturai. Turizmo įmonės verslo planas. Kelioniu agenturos referatas.

Turinys. Įvadas. Verslo idėjos aprašymas. Verslo idėjos gyvybingumo pagrindimas. Verslo įmonės steigimo tvarka. Mokami mokesčiai. Literatūra. Kiekvienas iš mūsų nors kartą gyvenime yra pagalvojęs: “kaip gerai būtų turėti savo verslą ir būti nepriklausomam”. Vieni apie tai svajoja nuolat, kiti tik retkarčiais. Tačiau pradėjus realiai galvoti apie nuosavą verslą, žmogų dažniausiai užpuola pesimistinės mintys: “nuo ko pradėti, kai rinkoje tiek daug įvairių firmų, produktų, paslaugų? Kokį paklausų produktą ar paslaugą pasirinkti? ” rinkos užpildyti neįmanoma. Visada galima surasti veiklos nišas, kuriomis naudojantis galima pradėti ir sėkmingai plėtoti savo verslą. Tik nereikia bijoti, o kantriai ir apgalvotai dirbti. Joks produktas nėra sukuriamas per vieną dieną, tam reikia daug laiko, patirties ir bent truputėlį sėkmės. Naujo verslo ištakos slypi verslo idėjoje. Prieš steigiant įmonę ar pradedant verslą, logiška pirmiausia turėti gerą verslo idėją. Gera verslo idėja – tai idėja, atitinkanti kliento poreikius ir norus. Mano verslo idėja įkurti kelionių agentūrą, kurioje butų rengiamos ir parduodamos dalykines, pažintines ir poilsio keliones įvairiausiais maršrutais. Idėjos tikslas sudaryti daug įdomių programų, kurios patinka ir suaugusiems, ir vaikams, bei skirti didelį dėmesį produktų, paslaugų bei klientų aptarnavimo kokybei. Darbo tikslas:. Aprašyti verslo idėja. Atlikti palankių aplinkybių ir galimų grėsmių analizę. Verslo įmonės, kurioje įgyvendinama idėja, organizavimo formos pasirinkimo pagrindimas ir steigimo tvarkos schema. Mokesčių, kuriuos mokės verslo idėja įgyvendinanti įmonė, apžvalga.

Kiekvienas iš mūsų nors kartą gyvenime yra pagalvojęs: kaip gerai būtų turėti savo verslą ir būti nepriklausomam .

Tačiau pradėjus realiai galvoti apie nuosavą verslą, žmogų dažniausiai užpuola pesimistinės mintys: nuo ko pradėti, kai rinkoje tiek daug įvairių firmų, produktų, paslaugų? Kokį paklausų produktą ar paslaugą pasirinkti? .

Rinkos užpildyti neįmanoma.

Mano verslo idėja įkurti kelionių agentūrą, kurioje butų rengiamos ir parduodamos dalykines, pažintines ir poilsio keliones įvairiausiais maršrutais. Idėjos tikslas sudaryti daug įdomių programų, kurios patinka ir suaugusiems, ir vaikam. Verslo įmonės, kurioje įgyvendinama idėja, organizavimo formos pasirinkimo pagrindimas išio verslo idėja, įsteigti kelionių agentūrą, kurioje bus parduodamos kelionės ir teikiamos kokybiškos turizmo paslaugos. Mūsų mieste yra tik dvi kelionių agentūros, kurios parduomano kelionių agentūra orientuosis į klientų poreikius, kelionių maršrutai bus įvairaus amžiaus keliautojams, ir vaikams, siūlysime platų maršrutų pasirinkimą, kad kiekvienas klientas galėtų pasirinkti kelionę pagal savo norus. Sudarysime kelionių programas pagal turistų pageidavimus ir nuolatinių klientų rekomendacijas, taip pat ruošime programas norintiems keliauti nuosavu automobiliu. Šio verslo idėjai įgyvendinti pasirinkau steigti individualią įmonę. Kelionių agentūros vieta bus miesto centre, klientams patogioje vietoje. Įmonėje dirbs keletas kvalifikuotų darbuotojų. Siekiant ilgalaikės verslo sėkmės, ypač vertingas organizacijos turtas - kvalifikuoti įmonės darbuotojai, kurių darbas tiesiogiai veikia galutinio produkto kokybę.

įsitikinti, ar tinkama pati verslo idėja. Reikia gerai suprasti naujos prekės ar paslaugos vietą rinkoje. Sukurti realią įėjimo į rinką strategiją ir planą visiškai suprantant būsimų klientų poreikius ir įsitikinimus, kad prekė atitiks jų kokybės, kainos pardavimo būdų poreikius ir kad visa tai skirta tik jiems.

Ištirti rinką nėra lengva, tačiau kuo daugiau bus surinkta informacijos, tuo lengviau bus ateityje. Reikia išanalizuoti: pirkėjus konkurentus, kainą, reklamą, vietą.

Reikia aiškiai apibrėžti verslo kryptį. Nustatyti, kokį produktą pateiksiu rinkai ir kokį vartotojų poreikį jis tenkins. Taip pat reikia įvertinti konkurentus.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (2076 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gerda
  • Verslo planas Kelionių agentūra
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo planas Kelionių agentūra. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-kelioniu-agentura.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 03:48
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo