Verslo planas. Langų sandarinimo įmonė


Langu sandarinimo paslaugos. Langu sandarinimo darbai. Sandarinimo darbai. Verslo planas apdaila langu. Verslo planas langai.

Mūsų firmos teikiamos langų sandarinimo paslaugos, o taip pat įvairūs remonto ir apdailos darbai(plytelių ir metlako klijavimas, pakabinamų lubų montavimas, žaliuzių kabinimas, parketo klijavimas, kalimas dailylentėmis) yra perspektyvi veikla, kadangi net 88 gyventojų mano, kad tai labai svarbios ir reikalingos paslaugos, kadangi visi nori turėti šiltus, tvarkingai ir kokybiškai suremontuotus butus. Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Verslo idėjos aprašymas. Verslo tikslai, galimybės ir orientyrai. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Paslaugos teikimas. Technologinio proceso aprašymas. Vietos analizė. Patalpos ir įrengimai. Transportas. Tiekėjai. Personalo parinkimas. Teikiamos papildomos paslaugos. Gamybos savikaina. Vadyba. Organizacinė firmos struktūra, valdymo modelis ir stilius. Rizikos veiksniai. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Kapitaliniai įdėjimai ir jų panaudojimas. Finansinių prognozių prielaidos. Lūžio taško įvertinimas.
  • Microsoft Word 118 KB
  • 2010 m.
  • 48 puslapiai (10698 žodžiai)
  • Universitetas
  • Romualdas
  • Verslo planas. Langų sandarinimo įmonė
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas. Langų sandarinimo įmonė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-langu-sandarinimo-imone.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 16 d. 11:41
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo