Verslo planas Masažo kabinetas „Poilsio oazė“ skaidrės


Verslo planas Masažo kabinetas „Poilsio oazė“. Uždaviniai. Rinkos analizė. Surasti patalpas (Nuomotis/išsipirkti). Vis populiaresnė poilsio ir laisvalaikio praleidimo forma tampa baseinai. Patalpos. Numatoma vieta Kauno centras, Laisvės alėja. Įranga. Atvykus klientui į saloną jo lauks jauki aplinka ir malonus bendravimas. Personalas. Kiekvienos įmonės veikla labai priklauso nuo jos personalo. Paslaugos. Mūsų įmonė teiks šias paslaugas Gydomasis masažas. Kainodara. Veiklos pradžioje taikysime įsiskverbimo į rinką metodą. Rizikos veiksniai. Nėra verslo be rizikos. Nei vienos įmonės veikla nėra garantuota. Reklama. Reta įmonė apsieina. Išvados. Įmonėje dirbs tik kvalifikuoti darbuotojai.


Rinkos analizė. Surasti patalpas (Nuomotis/išsipirkti). Įranga (darbo vietai ir lankytojams). Personalas. Paslaugos. Kainodara. Rizikos veiksniai. Reklama. Išvados.

Numatoma vieta Kauno centras, Laisvės alėja. Susiradus patalpas, sužinoti kiek kainuos nuomą ar išsipirkimas. Pasirašyti nuomos/išsipirkimo sutartį ir terminuotą sutartį.

Kiekvienos įmonės veikla labai priklauso nuo jos personalo. Puikus būdas išsirinkti kvalifikuotus darbuotojus, yra sudaryti konkursinę atranką. Pagrindiniai reikalavimai keliami darbuotojams mūsų salone: darbo įgūdžiai, patirtis, komunikabilumas, bendro įmonės tikslo siekimas, lojalumas, informacijos saugojimas nuo konkurentų, malonus bendravimas su klientais. Vienas svarbus reikalavimas būtų užsienio kalbų mokėjimas, kadangi salone tikimės ir turistų lankytojų. Taip pat svarbu kompiuterinės žinios ir žinoma patirtis šiame darbe. Įmonėje dirbs nedaug darbuotojų, tik keturi, bet tiek pakaks šiai įmonei rezultatyviai dirbti. Svarbu, kad kiekvienas darbuotojas tiksliai žinotų savo pareigas ir kas gresia už jų nevykdymą. Įmonės darbuotojų pareigos: neveluoti į darbą, būti kruopščiais, pareigingais, atsakingais, baigus darbą susitvarkyti savo darbo vietą.

Klientams bus taikomos nuolaidos, apsilankius 10 kartų mūsų salone, bus daromas vienas masažas nemokamai.

Nėra verslo be rizikos. Nei vienos įmonės veikla nėra garantuota, kad gaus pelną, o ne patirs nuostolį. Todėl būtinai reikia iš anksto numatyti rizikos veiksnius ir priemones, kokių reikia imtis tai rizikai sumažinti.

  • MS PowerPoint 1407 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (559 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernesta
  • Verslo planas Masažo kabinetas „Poilsio oazė“ skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo planas Masažo kabinetas „Poilsio oazė“ skaidrės. (2016 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-masazo-kabinetas-poilsio-oaze-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 11:24
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo