Verslo planas masažo kabinetui atsidaryti


Verslo aprašymas. Charakteristika. Analizė. Verslo istorija. Tikslai ir uždaviniai. Išskirtinės kompetencijos. Paslaugos aprašymas. Analizė. Funkcinės paslaugos savybės. Charakteristika. Išskirtinės paslaugos savybės. Paslaugos perspektyvos. Rinkodaros planas. Rinkos apžvalga. Analizė. Tikslinės rinkos analizė. Masažas gali būti kelių rūšių. Konkurencijos analizė. Paslaugų asortimento strategija. Kainų strategija. Analizė. Pateikimo strategija. Rėmimo strategija. Veiklos planas. Organizacinis planas. Finansinis planas. Verslo finansavimo poreikis ir šaltiniai. Realizavimo įplaukų apskaičiavimas. Sąnaudų planas. Pelno planas. Pinigų srautų prognozė. Išvados. Literatūros sąrašas.


Mūsų nuomone, išskirtine paslaugos savybe galima laikyti tai, kad masažas yra gydymo metodas, tačiau visiškai neskausmingas, lyginant su kitokiais gydymo metodais ir bus atliekamas pajūryje. Kaip tik, tai atpalaiduojantis ir suteikiantis puikų poilsį gydymo būdas.

Manome, kad vien ši paslauga yra tik neseniai pradėta pripažinti, todėl manau, kad ji populiarės, nes tik dabar atsiranda profesionalių specialistų, galinčių nepriekaištingai suteikti šią paslaugą. Vien kabineto vieta, leidžia manyti, kad klientų netruks, nes tai vienas pagrindinių Palangos paplūdimių, o pajūryje visada netrūksta turistų.

Kadangi masažo kabinetas įsikūręs pagrindinėje Palangos gelbėjimosi stotyje, tai pagrindiniai klientai per vasarą bus visi svečiai, atvykę į Palangą atostogauti.

gydomasis masažas, jis yra taikomas įvairioms ligoms gydyti, pažeistoms organizmo funkcijoms atkurti bei normalizuoti;

kosmetinis masažas pagerina atskirų kūno dalių išvaizdą, kartais net pašalina kosmetinius defektus.

Mūsų kabinete bus atliekamos visos šios masažo rūšys, pasirinkimas priklausys nuo kliento poreikių.

Tačiau mes planuojame juos pralenkti darbo kokybe bei nuolatiniu žinių atnaujinimu, lankant kvalifikacijos kėlimo kursus.

Atėjus masažuotis į mūsų kabinetą nereikės nieko atsinešti papildomai, viskas ko reikia procedūrai bus duota (antklodės, kremai). Taip pat darbo laikas nėra normuotas, bus taikomasi prie kliento, jis galės susitarti ir ateiti jam patogiu laiku. Taip pat manome, kad pacientą gerai nuteiks kabinete grojanti rami, turinti atpalaidavimo poveikį muzika, bei jūros ošimas. Tai turėtų padėti žmogui visiškai atsipalaiduoti, tuo padidinant masažo naudą. Taip pat klientai bus visada priimami su šypsena ir maloniai aptarnaujami. Su užsieniečiais bus šnekama dvejomis kalbomis, rusų ir anglų.

Reklaminis stendas bus lauke (stendo kaina 300 Lt). Atvykėlių patogumui stendas bus su užrašais trimis kalbomis: lietuvių, anglų, rusų.

Masažavimo stalas ir kėdė buvo įsigyta V. Martinkaus individualioje įmonėje. Masažinio stalo kaina 600 Lt, masažinės kėdės kaina 200 Lt. Taip pat čia pat buvo įsigytas stendas už 300 Lt.

Tikimės per mėnesi turėti nors po 3 žmones blogiausiu atveju ir po 11 žmonių geriausiu atveju.

Šioje veikloje dirbs tik vienas žmogus, nebus samdomi darbininkai papildomai, nes veikla dar nėra tiek išplėtota, kad trūktų papildomos darbo jėgos. Po kelių metų jeigu verslas seksis bus samdomi papildomi darbininkai.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2224 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Simona
  • Verslo planas masažo kabinetui atsidaryti
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo planas masažo kabinetui atsidaryti. (2017 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-masazo-kabinetui-atsidaryti.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 04:28
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo