Verslo planas - masažo salonas


Įvadas. Įmonės charakteristika. Organizacinė struktūra. Marketingo planas. Finansinis planas. Investicijos nuomai. Investicijos įrangai. Išlaidos darbo užmokesčiui. Komunalinių išlaidų apskaičiavimas. Įmonės steigimuisi reikalingas kapitalas. Swot analizė. Verslo plano įvertinimas. Grynųjų pinigų srautai. Lūžio taško analizė. Išvados.


Verslo planas – planavimo elementas, naudojamas įvertinti ir planuoti būsimą veiklą. Planuodamas savo veiksmus ar siekdamas gauti investicijas ar paskolas, verslo planą sudaro verslininkas ar pati įmonė. Sudarant verslo planą atliekama rinkos analizė, padedant pasirinkti geriausius veiksmus, adekvačiai paskirstyti lėšas. Verslo planas – tai dokumentas, kuriame struktūrizuotai išdėstyta esminė informacija apie įmonės dabartinę situaciją, veiklą, rezultatus, tikslus, poreikius ir planus bei prognozuojamas veiklos kryptis, perspektyvas ir rezultatus.

UAB „Rankų šiluma“ verslo planas – tai įmonė, kuri orientuosis į aromaterapinius sveikatinančius kūną masažus ir į ajurvedinius bei bioergetinius masažus. Masažas – tai viena seniausiųjų priemonių, kurias naudoja žmonės sveikatai gerinti. Aromatinis masažas - tai prabangi, gili ir atpalaiduojanti procedūra. Jos metu pasiekiama gili ramybė, atsipalaiduojama, mažėja įtampa, gėrėja nuotaika, dingsta galvos ir raumenų skausmai, gerinama šąlančių galūnių kraujotaka. Ajurvedinis masažas išsiskiria gausiai naudojamu aliejumi, fone skambančia meditacine muzika ir susitelkimu į save – tai prabangi dovana kūnui ir sielai. Bioenergetinis masažas yra susijęs su žmogaus bioenergetiniais laukais, kurie gali teigiamai veikti patį žmogaus kūną.

Renkantis verslo sritį, buvo atlikta analizė ir išsiaiškinta, kad Klaipėdoje trūksta tokią paslaugą teikiančių salonų. Įmonėje numatyti 3 darbuotojų etatų. Salone dirbs trys masažuotojos pamainomis, todėl salonas dirbs visą darbo dieną ir šešias dienas per savaitę. Taip pat įmonė turės buhalterę, kuri tvarkys įmonės dokumentus, bei valytoją, kuri prižiūrės įmonės švarą. Įmonę valdys patys savininkai – masažuotojos.

Darbo tikslas – sudaryti naujai steigiamos įmonės UAB „Rankų šiluma“ verslo planą.

Remiantis Lietuvos Respublikos Akcinių bendrovių įstatymu, kuris priimtas 1994 m. liepos mėn. 5 d. Nr. I-528, Uždaroji akcinė bendrovė (toliau UAB) – tai ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo, kurio įstatinis kapitalas yra padalytas į akcijas. Pagrindinis uždarosios akcinės bendrovės veiklą reglamentuojantis dokumentas – Akcinių bendrovių įstatymas. Uždarosios akcinės bendrovės įstatinis kapitalas negali būti mažesnis kaip 2896,20 eurų. Uždarosios akcinės bendrovės akcininkais gali būti tiek fiziniai, tiek ir juridiniai asmenys, kurie įsigyja bendrovės akcijų. UAB „Rankų šiluma“ – tai įmonė, kuri teiks aromaterapinius, bioenergetinius ir ajurvedinius masažus. Įmonę steigia trys akcininkai, kurie ir bus patys įmonės darbuotojai. Visi trys akcininkai pasidalina po lygiai akcijų ir įneša po 2500 eurų įstatinio kapitalo. Akcininkai: trys kvalifikuotos ir sertifikatus turinčios masažo specialistės. Buhalterinę apskaitą tvarkys samdoma buhalterė, kuri dirbs 0,25 etato. Įmonėje taip pat paskirtas valytojos etatas – 0,25 et. Valytoja dirbs vakarais ateinanti moteris.

UAB „Rankų šiluma“ pagrindinė veikla - masažo paslaugos privatiems klientams. Atliekant masažus bus naudojama tik natūrali ir ekologiška produkcija, aliejai. Įmonė pardavinės ir ekologiškai bei natūraliais kūno aliejais, kuriuos kiekvienas klientas galės išsirinkti pagal savo poreikį.

  • Microsoft Word 1233 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2757 žodžiai)
  • Kolegija
  • Egle
  • Verslo planas - masažo salonas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo planas - masažo salonas. (2020 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-masazo-salonas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 03:28
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo