Verslo planas. Menkė


Žuvininkystės verslo planas. Uab verslo planas sandeliavimas.

Verslo idėja. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas ir kooperavimas. Įmonės vidinė ir išorinė aplinka. Pagrindinės veiklos kryptys. Socialinė atsakomybė. Planavimas. Įmonės vizija. Organizavimas. Kontrolė. Koordinavimas. Vadovavimas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Organizacijos kultūra. Išvados.

Kuriant įmonę reikia suformuluoti savo norus – geografinės vietos radimas, kokia veikla ji užsiims, ar tai bus pelninga. Kūrimo žinios gali praversti ne tik steigiant įmonę, bet ir plečiant jos veiklą - filialo ar atstovybės steigimas, įmonės reorganizavimas, kelių įmonių susivienijimas ar įmonės likvidavimas.

Būtiniausia verslo pradėjimo sąlyga – turėti niekur nepanaudotą ir veiksmingą verslo sumanymą. Šiame dabe pristatysiu UAB menkė verslo planą. Sudaryti pagrindiniai darbo principai. Nepateikiama tiksli finansinė informacija, o parodomas tik pats įmonės vveiklos pobūdis žuvų gaudymas, sandėliavimas, transportavimas ir perdirbimas. Atestavimo komisijos 1999 metų lapkričio mėnesio 20 dienos protokolas nr. Uab menkė turi Lietuvos respublikos statybos ir urbanistikos ministerijos atestatą nr. 0177, suteikiantį jai teisę iki 2005 metų vasario mėnesio 20 dienos atlikti bendruosius statybos, 1989 metais klaipėdoje buvo įkurta valstybinė įmonė klaipėdos žuvininkystės kombinatas , savo veikloje apimantis žuvų gaudyma, sandėliavimą, transportavimą ir perdirbimą. 1991 metų sausio 14 dieną jis buvo perregistruotas į UAB žuvis , o 1995 metų balandžio mėnesio 10 dieną nuo įmonės atsiskyrė apie organizacinė valdymo struktūra - tai santykinai savarankiškų elementų, atliekančių tam tikras jiems priskirtas funkcijas, tam tikros kompetencijos ribose, visuma, susieta tam tikrais formaliais ryšiais, būtinais organizacijos tikslams pasiekti.

Valdymas – tai specifinė darbinės veiklos rūšis, susiformavusi darbo pasidalijimo procese, pradėjus žmonėms jungtis į bendro tikslo siekiančias grupes. Valdymo specifika reškiasi tuo, kad išsiskiria žmogus ar žmonių grupė, lemianti kitų žmonių veiksmus ir pastangas siekiant bendrų tikslų ir efektyviai panaudojant visšiuo atveju vyrauja linijinė, funkcinė valdymo struktūra. Šiai valdymo struktūrai būdingas aiškus vienvaldiškumo principas, atsakomybės paskirstymas atskiriems hierarchiniams lygiams – sureikšminta kontrolė. Naudojant linijinę valdymo sistemą, kiekvienas vadovas sprendžia jam patikėtos srities klausimus, todėl turi būti labai kvalifikuotas. Funkcinio valdymo strukrūra- tai personalo grupavimas į padalinius pagal užduotis, kurias jis atlieka. Šios struktūros idėja - maksimaliai panaudoti specializacijos privalumus ir sumažinti vadovų apkrovimą.

Sėkminga įmonės veikla daug kuo priklauso nuo vadovavimo jai, atitinkamo valdymo stiliaus pasirinkimo.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2010 m.
  • 23 puslapiai (3710 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erdvilas
  • Verslo planas. Menkė
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo planas. Menkė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-menke.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 13:58
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo