Verslo planas Moderni statyba


Reziumė. Įmonės veiklos analizė. Misija. Aplinkos analizė. Verslo strategija. Įmonės įvaizdis ir pozicija rinkoje. Swot analizė. Verslo plano ideja. Marketingo planas. Rinkos analizė. Tikslinė rinka ir vartotojų segmentavimas. Konkurencijos analizė. Marketingo kompleksas. Prekė. Kainų politika. Reklama ir rėmimas. Veiksmų planas. Paslaugos proceso aprašyimas. Patalpos, įrengimai, transportas. Žaliavos ir tiekėjai. Valdymo planas. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė firmos struktūra. Finansai. Rizikos veiksnia.


Individuali įmonė ,,MODERNI STATYBA‘‘ savo veiklą pradės 2013- 01- 05. Panevėžio mieste. Tai lauko fasado tinkavimo ir šiltinimo darbų įmonė, kuri bus skirta visų tipų klientams: tiek turtingiems, tiek pasiturintiems ,tiek vidutines pajamas turintiems žmonėms.

Įmonės steigėjai - Domantas Gaspariūnas ,Arūnas Sabaliauskas Darius Juodeška, Arnas Juodžiukynas ir Valentinas Jankauskas turintys patirties statybų versle. Atsakingai žiūrintys į vadovo pareigas ir pažystami su vadovui reikalingomis savybėmis ir reikalvimais. Norėdami pradėti savo verslą ir nori įkurti įmonę “MODERNI STATYBA“

Visos įmonės įkūrimui reikalingos lėšos yra nuosavos. Įmonė steigiama norint išbandyti save versle ir patenkinti kylantį tokio tipo paslaugų vartotojų poreikį. Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje klesti bedarbystė, noras įsteigti keletą darbo vietų, taip pat yra viena iš verslo steigimo paskatų. Siekiant įmonės žinomumo mieste bus pasitelkta įvairi reklama. Daugiausiai žadama reklamuotis spaudoje (miesto dienraščiuose) ir ant naudojamo transporto.

Gamybines medžiagas įmonė pirks iš patikimų tiekėjų ir didmenininkų. Tai statybinių medžiagų pardavėjai ir gamintojai: UAB ,,Lankmetas” ir UAB ,,Lytagra”. Taip pat ieškos naujų partnerių apsirūpinimo srityje. Naudosime tik kokybiškos vokiečių firmos “ KNAUF “ ir „BAUMIT“ medžiagas ir technologijos. Dėl šios priežasties tikimasi prisivilioti daugiau klientų. Darbams paspartinti ir pagerinti bus perkami mederniausi įrankiai.

Sėkmingai susiklosčius verslui, tikimasi prekybą praplėsti ir kituose Lietuvos miestuose, apie ,,MODERNI STATYBA “ veiklą supažindinti visą šalį. Taip pat ateityje tikimasi pradėti privačių namų statyba.

Pirmaisiais metais įmonei prognozuojami tokie finansiniai rodikliai:

Kuriamos įmonės misija - suteikti prieinamas galimybes atsinaujinti pastato išorę ir privačiam klientui, ir įmonei. Gražinti pastatus ir tuo pačiu padeti taupyti pinigus ir didinti komfortą jų valdytojams ir būnantiems viduje. Suteikti mūsų klientams aukščiausios kokybės produkciją ir paslaugas prieinamomis kainomis, kas leis uždirbti pelną.

Įmonės uždaviniai – stebėti panašių paslaugų rinką Lietuvoje, stengtis pritraukti potencialių klientų ir investuotojų, siūlyti projektus skelbiamuose konkursuose, dalyvauti viešuosiuose pirkimuose, teikti aukščiausios kokybės paslaugas kiekvienam prieinamiausia kainą, uždirbti pelną, patenkinti klientų poreikius, užsitikrinti gerą vardą Lietuvos rinkoje.

Patyrinėjus Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos duomenis galima pastebėti, jog renovuotose namuose už šildymą yra mokama mažiau. Tačiau išaiškėja vienas minusas, namuose kur naudota klijuojamo fasado sistema, dėl dažnos darbuotojų nepakankamos kompentecijos ar nekokybiškų medžiagų panaudojimo, nepraėjus net garantiniam laikotarpiui pradeda lupinėtis dekoratyvinis tinkas, trupėti dažai ir matytis kitoks brokas. Todėl mūsų įmonės įvaizdis bus, kaip aukščiausios kokybės paslaugas teikiančios įmonės. Darbai bus atliekami kokybiškai, taip išvengiant ankščiau minėtų problemų.

Taip pat UAB „MODERNI STATYBA“ sieks dalyvauti projektose, kuriose yra naudojama vėdinamojo fasado sistema, nes tinkuojamo fasado sistemoje neįmanoma užtikrinti ilgaamžiškumo. Todėl vėdinamus fasadus apdailinus HPL plokšte, statybos montavimo darbus galima atlikti ir šaltuoju metų laiku. Tai įmonei užtikrina nepertraukiamą darbo procecą, o darbuotojams pastovias darbo vietas. Tačiau dėl brangių šio tipo fasado medžaigų ir darbų kainų, šios veiklos planuojama imtis vėlėsniais metais.

Taigi „MODERNI STATYBA“ planuoja populerinti tinkuojamo ir vedinamojo fasado technologijas ir formuoti savo įvaizdį, kaip geriausiai tokius darbus atliekanti įmonė Lietuvoje.

Įmonė „MODERNI STATYBA“ stengsis ispildyti visas uzsakovų vizijas ir darbus atlikti kokybiskiausiai Lietuvoje.

Firmos įkūrėjai – Domantas Gaspariūnas, Arūnas Sabaliauskas, Darius Juodeška, Arnas Juodžiukynas ir Valentinas Jankauskas investuoja nuosavą kapitalą 200000Lt . Įmonė įsikurs Panevėžio mieste Anykščių g. 5-7 tel: 860020730

Paslaugą renkasi gyventojai, naujai besistatantys būstą;

Paslauga renkasi gyventojai norintys atremontuoti, apsišiltinti ar atnaujinti namo išvaizdą;

  • Statyba Verslo planas
  • Microsoft Word 51 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (5260 žodžiai)
  • Universitetas
  • Domas
  • Verslo planas Moderni statyba
    10 - 7 balsai (-ų)
Verslo planas Moderni statyba. (2016 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-moderni-statyba.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:54
×