Verslo Planas pagal Canvas Modelį: Kačių kavinė


Įvadas. Modelis. Pagrindiniai partneriai. Pagrindinės veiklos ir vertės pasiūlymas. Pagrindiniai ištekliai. Vartotojai ir Ryšiai su vartotojais. Kanalai. Sąnaudos. Pajamos.


Pasaulyje šiuo metu skaičiuojama daugiau nei 150 tokių kavinių. Tokios kavinės sėkmingai gyvuoja didžiuosiuose pasaulio miestuose ir yra labai populiarios turistų.

Visos kavinės yra šiek tiek panašios ir tuo pačiu labai skirtingos. Vienuose vyrauja sveika gyvensena ir sveikuoliškas maistas ir gėrimai. Kitos orientuotos į saldumynus ar tik kavą ir arbatą.

Bendras tikslas vienijantis visas jas yra padėti likimo nuskriaustoms, benamėms katėms ir suteikti galimybę jomis rūpintis žmonėms, kurie neturi galimybės patys jų auginti savo namuose. Visose kačių kavinėse gyvena anksčiau buvusios benamės katės. Vienos atklydusios iš gatvės, kitos paimtos iš įvairių prieglaudų. Dauguma kavinių taip renka arba skiria dalį pelno benamių kačių išlaikymui, prieglaudų kūrimui ar veterinarijos paslaugų apmokėjimui.

Kavinėse galioja taisyklės kaip klientas turi elgtis. Jei katė nenori bendrauti ar būti glostoma, niekas neturi teisės tai daryti per prievarta. Kačių negalima imti ant rankų jei katė pati neateina. Jų geras būvis yra pats svarbiausias dalykas ir tik natūralus katės ir kliento bendravimas yra priimtinas.

Katės gyvena kavinėse iki tol kol jos yra pilnai pasiruošusios keliauti į savo naujus pastovius namus. Jos gali laisvai vaikščioti po visą kavinės teritorija, kuri turi būti įrengta, kad joms būtų saugu pasilikti vienoms per naktį.

Šiuo metu Dubline yra tik viena tokia kavinė, o kačių kurioms reikia šilto guolio ir žmonių kurie neturi galimybės savo namuose laikyti gyvūnų yra begalė.

Galimybė žmonėms pažaisti ir rūpintis katėmis neturit galimybės to daryti savo namuose.

NDCR ( North Dublin cat rescue) – institucija padedanti benamėms ir sužeistoms katėms šiaurinėje Dublino dalyje. Katės kurios gyventų kavinėje, butų priglaustos iš NDCR. Toks bendradarbiavimas būtų naudingas visiems. Katės būtų apgyvendintos kavinėje kol atsirastų joms tinkami šeimininkai ir geri namai. NDCR turėtų daugiau vietos priglausi kitas benames kates ir taip daugiau nuskriaustųjų galėtų atrasti šiltą guoli ir geraširdį žmogų.

Facebook – Facebook būtų sukurta verslo paskyra kačių kavinei. Dauguma žmonių šiame greitai besikeičiančiame pasaulyje turi Facebook anketa ir dauguma informacijos yra perduodama kitiems būtent per Facebook. Jei kas nori išpopuliarėti patys kaip asmenybės ar išpopuliarinti savi verslą geriausia tai daryti per socialinius tinklus ir jų siekėjus.

  • Microsoft Word 67 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1956 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Verslo Planas pagal Canvas Modelį: Kačių kavinė
    8 - 4 balsai (-ų)
Verslo Planas pagal Canvas Modelį: Kačių kavinė . (2018 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-pagal-canvas-modeli-kaciu-kavine.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 18 d. 15:35
×