Verslo planas pagal “Canvas” modelį


Verslo planas pagal “Canvas” modelį. “Drive&Go”. Idėja. “Drive&Go”- tai parduotuvė- kolonėlė. Klientų segmentai. Dėmesys skiriamas didelei klientų grupei su panašiais poreikiais ir problemomis. Vertės pasiūla. Ši parduotuvė- degalinė yra prieinama kiekvienam vartotojui. Kanalai. Partnerystė su klientais. Visada jaukus ir. Pajamų srautai. Degalai Maisto produktai Mašinų plovykla Įvairios prekės Sąskaitų apmokėjimas Kitos prekes. Pagrindiniai ištekliai. Žmogiškieji Fiziniai Finansiniai Intelektualiniai. Pagrindinė veikla. Pardavinėti prekes Gaminti greitai paruošiamą maistą Parduoti degalus. Pagrindiniai partneriai. “Mažeikių nafta” Maisto prekių. Išlaidų struktūra. Įvairūs mokesčiai Darbuotojų atlyginimai Žaliavų ir įrengimų įsigyjimas Patalpų išlaikymas.

Ši parduotuvė- degalinė yra prieinama kiekvienam vartotojui, kuris nori greitai ir patogiai pasinaudoti teikiamomis paslaugomis. Mes siūlome tokią paslaugą, kuri visiškai patenkins poreikius neišlipus iš automobilio. Ši parduotuvė yra naujovė, kuri yra prieinama kiekvienam, kuris vairuoja automobilį.

Visada jaukus ir malonus aptarnavimas Specialūs pasiūlymai Nuolaidų kortelės Asmeninė pagalba Laukiami pasiūlymai ar pastabos.

  • MS PowerPoint 2954 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (168 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kotryna
  • Verslo planas pagal “Canvas” modelį
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas pagal “Canvas” modelį. (2014 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-pagal-canvas-modeli.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 18:00
×