Verslo planas "Pasvalio sūrinė"


Surines verslo planas. Pasvalio sūrinės rinkodara. Verslo planas surine.

Turinys. Verslo idėja. Įžanga. Įmonės pristatymas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Įmonės išorinė aplinka. Įmonės vidinė aplinka. Pagrindinės veiklos kryptys. Planavimas. Organizavimas. Vadovavimas ir koordinavimas. Motyvavimas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Organizacijos kultūra. Tikimybiniai veiklos rezutatai ir strategija. Literatūros sąrašas.

Šio verslo idėja manyčiau yra labai sena. Iki nepriklausomybės jos pagrindinis kūrėjas ir steigėjas buvo Lietuvos Žemės Ūkio ministerija .

1977m. Pasvalio sūrinė buvo įkurta Pasvalio mieste, nes čia, šiuose rajonuose, buvo labai geras žemės derlingumas, žmonės noriai augino galvijus ir turėjo daug gero pieno, kurį buvo galima supirkti.

Adresas: Mūšos 14, 5250 Pasvalys, Lietuva

Veiklos sritis- Pieninių veikla ir sūrių gamyba

Įmonės vadovas- Generalinis direktorius Virgininjus Jankauskas

Vidutinis sąrašinis darbuotojų skaičius – 456. Į šį skaičių įeina visi tą mėnesį dirbę darbuotojai, atmetus dekretinių ir vaiko priežiūros, praktikantus.

Aptarnaujanti bankas- Pagrindinis aptarnaujantis bankas- Lietuvos Žemės Ūkio. Dar naudojasi Hansa banko, Lietuvos Taupomojo ir Lietuvos Vystymo ir Plėtros bankų paslaugomis.Įmonė naudojasi šiais bankais todėl, kad jie yra patikimi.

Įmonės išorinė analizė pagrindinį dėmesį skiria organizaciją veikiančioms išorinėsms jėgoms. Tai šakos, kuriai priklauso įmonė, socialiniai, teisiniai, vyriusybės vedamos politikos, technologijos veikniai.

Teisinė- Akcinė bendrovė “Pieno žvaigždės” filialas PASVALIO SŪRINĖ įmonė laikosi Lietuvos respublikos įstatymų, mokesčių politikos.

Socialinė- kaip ir bet kurią įmonę taip pat ir šią veikia nedarbas. Galbūt pagrindinė priežastis būtų ta, jog Pasvalys užima 3 vietą Lietuvoje pagal nedarbingumą. Socialinės jėgos yra dinamiškos.

Ekonominė-šią aplinką salygoja valstybės ekonominė padėtis. Šiuo atveju galima sakyti, kad ekonominė padėtis nėra gera. Šiuo metu įmonė nebegauna jokios valstybės paramos. Nuo 1999 metų lapkričio 1 dienos nutrauktas finansavimas dėl rusijos krizės. Finansavimas nutrauktas ne tik įmonėms, bet ir už pieną žemdirbiams. 1999 sausio 6 dieną vyriausybės nutarimu nuo balandžio 30 dienos nustatomos minimalios ribinės pieno supirkimo kainas: aukščiausios rūšies pieno kaina 700 Litų už vieną toną.Mažiau mokėti už pie na negalima, nes už 1 toną aukščiausios rūšies pieną 100 Litų subsidijų. Didelių ekonominių problemų sulelia 1999 metų pradžioje Kaune įsteigta laboratorija, ten įmonė veža pieno pavyzdžius. Nuo 2000 gegužės mėnesio 50( (20000 Litų į mėnesį) išlaidų tyrimams turi dengti įmonė. Sekančiais metais Įmonė turės dengti visas išlaidas(100(). Įmonei tai labai patogu vežioti pieno pavyzdžius į kitą Lietuvos miestą, tam turi buti atitinkama įranga ir tik tak skirtas automobilis. Galima būtų pasvarstyti, kad už šias išlaidas įmonė galėtų įrengti visiškai naują gerai įrengtą laboratoriją savo teritorijoje.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (2240 žodžiai)
  • Universitetas
  • Silva
  • Verslo planas "Pasvalio sūrinė"
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo planas "Pasvalio sūrinė" . (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-pasvalio-surine-.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 13:59
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo