Verslo planas prekyba kompiuteriais


Prekybos verslo planas. Kompiuteriu verslo planas. Kompiuteriu prekybos verslo planas. Kompiuteriu detaliu verslo planas. Verslo planas patalpos ir iranga. Kompiuteriu pardavimas verslo planas. Kompiuteriai imonems prekiauti. Referatas verslo planas. Prekyba kompiuteriais referatai. Verslo planai prekybai.

Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Verslo tikslai, galimybės. Prekės ir paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos tyrimas. Konkurentų įvertinimas. Marketingo planas. Pardavimo strategija. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Prekyba. Vietos analizė. Patalpos ir įranga. Transportas. Tiekėjai. Valdymas ir personalas. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Darbo jėga. Finansinis verslo plano pagrindimas. Rekalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominė analizė. Rizikos įvertinimas. Galimos problemos ir kliūtys. Rizikos rūšys. Darbų grafikas. Išvados. Priedai. Literatūros sąrašas.

Nusprendus kurti savo verslą reikia gerai apgalvoti ar veikla pasirinktoje verslo srityje bus pelninga, kas bus konkurentai, kaip šis verslas paplitęs, kokios rinkos sąlygos. Ir tik atsižvelgus į šiuos veiksnius galima nuspręsti ar verta užsiimti šia veikla.

Uab kompiuterijos pasaulis bus prekiaujama kompiuteriais, jų dalimis, priedais bei kompiuterine įranga. Taip pat bus teikiama prekių pristatymo į namus paslauga. Uab kompiuterijos pasaulis veiklą ketina pradėti 2008 m. Rugpjūčio 1d.

Patalpas nuomosiu iš UAB patalpų nuoma . Bendras nuomojamų patalpų plotas sudarys 183 m. Teritorijoje esanti automobilių stovėjimo aikštelė ir šalia esantis kelias asfaltuoti. Tai sudaro geras sąlygas klientui privažiuoti prie parduotuvės ir pasistatyti automobilį šalia.

Vartotojų grupės kurios naudosis mano įmonės paslaugomis yra nuo jaunimo iki pensijinio amžiaus žmonių grupės. Priežastys tokios, nes šiais laikais viskas siejasi su kompiuterizacija, kiekvienas naudojamės jais. Dėmesys bus sutelktas į kiekvieną klientą, atsižvelgiant į jo poreikius ir įmonės galimybes.

Per metus planuojama parduoti apie 2500 kompiuterių, kompiuterių detalių ir jų priedų. Pirkėjų apsisprendimą pirkti būtent mano įmonėje nulems mažesnės prekių kainos, didesnis prekių asortimentas ir reklamos įtaka. Įmonėje bus naudojamas tiesioginis pardavimo būdas. Klientai bus aptarnaujami tiesiogiai, o ne per tarpininkus.

įmonei pradžiai bus reikalingi darbuotojai. Bendras mėnesinis atlyginimas pirmaisiais metais bus 3500 lt.

įmonei įkurti reikės 150000 lt iš kurių 110000 lt sudarys nuosavos lėšos, o 40000 lt paskola iš bankasdien vis labiau tobulėjant informacinėms technologijoms ir tobulėjant kompiuterinei technikai, didėja ir šių prekių ir jų priedų poreikis. Nors tauragėje yra kelios įmonės užsiimančios kompiuterinės įrangos prekyba, šių prekių poreikis nuolat didėja. Didžiausią paklausą šioms prekėms sudaro jaunimas, o likusią jos dalį įvairaus amžiaus klientai, kurių gyvenimas neatsiejamas nuo kompiuterio.

Pagrindinė įmonės veikla – prekyba kompiuteriais jų dalimis, bei priedais. Už konkurentus ši įmonė pranašesnė tuo, kad prekių auab kompiuterijos pasaulis vykdys veiklą susijusią su kompiuterių ir jų dalių prekybą. Šiuo metu įmonė yra kūrimo stadijoje. Ji bus įregistruota tauragės registrų centre pagal uždarųjų akcinių bendrovių įstatymą.

Vienas iš svarbesnių įvykių įmonės istorijoje - tai atidarymas.

  • Microsoft Word 53 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (3360 žodžiai)
  • Kolegija
  • Raimonda
  • Verslo planas prekyba kompiuteriais
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas prekyba kompiuteriais. (2010 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-prekyba-kompiuteriais.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 12:45
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo