Verslo planas rankų darbo papuošalų gamyba iš akmenų


Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės rekvizitai. Įmonės veikla, veiklos uždaviniai. UAB „Diligo sutažas“ tikslai. Prekės aprašymas. Savininkai, vadovai ir darbuotojai. Rinka, kurioje veikia įmonė. Prognozuojama siūlomų produktų rinka. Tikslinė rinka. Kainodara. Reklama. Įmonės konkurentų identifikavimas. Rizikos veiksniai. Įmonės kapitalo analizė. Patalpos ir įrengimai. Įrengimai. Darbo užmokestis. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Išlaidų prognozė. Prognozė. Literatūra.


UAB ,,Diligo sutažas“ užsiims rankų darbo papuošalų gamyba iš akmenų, karoliukų sutažo juostelių. Gamybos asortimentą sudarys iš aukštos kokybės akmenų, sutažo juostelių gaminami vėriniai, apyrankės, auskarai, apykaklės, knygų skirtukų ir kt. Prekės bus įpakuotos popierinėse dėžutėse, ant kurių bus pavaizduotas įmonės logotipas.

Žmonės mėgsta mistiką, magiją, įvairius papročius ir tikėjimus. Dėl ryškių arba neįprastų savybių, estetinių ypatumų akmenys nuo senų laikų buvo naudojami kaip kulto akmenys. Vėliau jie buvo susieti su įvairiais astrologiniais ženklais, žvaigždžių ir planetų kombinacijomis. Jų fizikinės savybės lėmė ir gydomąsias galias. Įmonė atsižvelgus į žmonių poreikius, užsiims rankų darbo papuošalų gamybą iš akmenų ir sutažo juostelių. Visų mūsų kuriamų papuošalų gamybai bus naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos.

Įmonės pavadinimas „Diligo sutažas“. Pavadinime žodis „Sutažas“ atspindi papuošalų didelį asortimentą. Sutažas -  virvutė iš skersai sukryžiuotų spalvotų siūlų. Jų didelis asortimentas leis išsirinkti išskirtinius, kokybiškus bei originalius papuošalus, kurie papuoš ne tik klasikinį stilių mėgstančią moterį, bet ir savo ryškią asmenybę norinčią atskleisti merginą. Jie tiks ne tik kasdienai, bet ir išskirtinėms, įsimintinoms progoms.

Įmonės produkcijos gamyboje bus naudojamos pagalbinės darbo priemonės: darbiniai drabužiai, pagalbiniai įrankiai ir jų priedai, stalai bei kėdės.

UAB „Diligo sutažas“ prieš pradėdama plėtoti savo veiklą užsibrėžė įgyvendinti šiuos tikslus:

Konkuruoti su konkurentais reklamos pagalba, gaminamo produkto geresne kokybe, žemesne kaina, asortimento įvairove.

UAB „Diligo sutažas“ kiekvienai moteriai norinčiai išsiskirti iš pilkos masės galės pasiūlyti išskirtinius ir tik jai skurtus papuošalus, kurie bus priderinti prie moters ar merginos veido bruožų, aprangos.

Įmonė pasiruošusi pasiūlyti moterims merginoms net iki 5 000 tūkst. įvairiausių papuošalų. Kuriuos išskirstysime į proginius, klasikinius, modernius ir smulkmenas. Pateiksime keletą papuošalų pavyzdžių (žr. 1 paveikslėlį).

Savo klientams pasiūlysime ne tik įsigyti mūsų siūloma produkcija, bet suteiksime galimybė papuošalus išsinuomoti vienai ar keletui dienų.

UAB „Diligo sutažas“ turės dvi savininkes, t. y. A. Varnavičienė ir G. Burbienė kurios spręs svarbiausius įmonės klausimus. Kiekviena akcininkė akcijų turės po lygiai, t. y. po 50 %. Bendras įmonės įstatinis kapitalas sudarys 219 Eur.

Alma Varnavičienė – papuošalų gamintoja, tai kūrybinga asmenybė. Alma niekur nesimokė rankų darbo papuošalų gamybos, viską išmoko per ilgus kūrybingus metus, skaitydama literatūrą, bandydama vis kitaip sukurti papuošalus. Taip pat Alma eis direktorės pareigas.

Gitana Burbienė – buhalterė, keturis metus dirbusi vadybininkė-buhalterė. Per tuos metus įgytos žinios leis pradėti darbą UAB „Diligo sutaže“. Pasitobulinimui bus planuojami kursai.

Pardavėja-kasininkė. Tai pardavėjos kurios bus komunikabilios, žinančios bei besidominančios mada.

UAB „Diligo sutažas“ darbuotojai bus kvalifikuoti, turintys darbo patirtį panašioje veikloje. Originalios mintys, nauji sprendimo būdai dažnai įsikūnys dirbiniuose, kuriais bus prekiaujama didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Pagrindiniai įmonės gaminamos produkcijos vartotojai bus vidutines pajamas turinčios moterys, kurios sudaro didžiąją Lietuvos gyventojų dalį. Moterys norėdamos atrodyti išskirtinai, originaliai, žinodamos apie jau nuo senovės laikų akmenims priskiriamas magiškas galias, gydančias savybes, rinksis kokybiškus, išskirtinių savybių, už prieinamą kainą, rankų darbo papuošalus iš akmenukų ir sutažo juostelių.

  • Microsoft Word 252 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2899 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gitana
  • Verslo planas rankų darbo papuošalų gamyba iš akmenų
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo planas rankų darbo papuošalų gamyba iš akmenų. (2017 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-ranku-darbo-papuosalu-gamyba-is-akmenu.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 21 d. 05:07
×