Verslo planas rengimas


Mano verslo verslo planas. Įvadas. Verslo plano tikslas. Verslo plano paskirtis. Verslo modelis. Verslo plano uždaviniai. Rinkodaros planas. Konkurencija. Reklama. Paslaugų teikimo / gamybos planas. Patalpos. Įrengimai. Logistika. Žaliavos. Tiekėjai. Veiklos pelningumo didinimo link - kaštų minimizavimo keliu. Kaštų struktūra. Pardavimo programa. Pardavimų padalinio tikslai. Valdymo personalas ir darbuotojai. Personalo planavimas. Organizacinė firmos struktūra. Finansinis planas. Finansų planas ir finansų strategija. Būdai kur gauti lėšų verslo pradžiai. Atsipirkimo metodas. Finansinė rizika. Valdymo rizika. Pajamų prognozė. Pelno (nuostolių) ataskaita. Kokius mokesčius turėsiu mokėti? Darbų grafikas. Darbo laiko apskaitos žiniaraščio pildymas. Priedai. Išvados. Literatūra:.

kur – metinės pajamos per n metų, IC – pradinės investicijos, i – kapitalo kaina.

Vienas iš atsipirkimo metodo privalumų yra tas, kad jeigu akcentuosime likvidumą, tai jis leidžia įmonei išlaikyti lankstumą ir lengviau panaudoti netikėtas galimybes. Projekto atsipirkimo laikotarpis gali būti apytiksliu projekto neapibrėžtumo išnykimo greičio rodikliu. Aišku, kad atsipirkimo laikotarpis yra tik dalinis neapibrėžtumo išnykimo greičio matas, tačiau skirtingai nuo sudėtingesnių metodų, jis yra lengvai prieinamas priimančiam sprendimą.

Tie, kas naudoja atsipirkimo laikotarpio metodą neapibrėžtumui įvertinti, turi taip pat žinoti rizikos, susijusios su projektu, charakteristikas. Grynosios pajamos, naudojamos skaičiuojant atsipirkimo laikotarpį, paprastai yra vienareikšmiai įvertinamos ir nagrinėjamos kaip apibrėžtos iki nustatyto atsipirkimo laiko, po kurio jos laikomos arba neegzistuojančiomis, arba kiekybiškai neapibrėžtomis. Tačiau į sprendimo priėmimo procesą turi įeiti ir pajamų, gautinų po atsipirkimo laikotarpio, įvertinimas, nes vadovybė turėtų priimti projektą tik tada, kai ji yra įsitikinusi, jog projektas duos pajamų ir po įdėto į jį kapitalo grįžimo.

Galimi priedai, kaip antai: produkto gamybos technologinis aprašymas, produkto rinkos statistiniai duomenys, vadovų gyvenimo aprašymai.

Verslo plano vadovas: nuo idėjos iki savo verslo. Šiaurės miestelio technologijų parkas. Išleistas gavus finansinę Europos Sąjungos PHARE programos paramą.

Villiams S., Verslo pradžios vadovas. Leidykla - "Logotipas", 2007, Vilnius.

  • Microsoft Word 133 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (5246 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mindaugas
  • Verslo planas rengimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo planas rengimas. (2013 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-rengimas.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 15 d. 08:39
×